Cloud Orbit S vs. Arctis Pro vs. Quantum One

Bütçe
3000
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba, en iyi oyuncu kulaklığı arayışı içerisinde kayboldum. Aklımdaki kulaklıklar HyperX Cloud Orbit S / SteelSeries Arctis Pro + Game DAC / JBL Quantum One. Bu modeller arasında en iyisi hangisidir?
HyperX Cloud Orbit S aldım

Son düzenleme:
Dostum bende aynı kulaklığı aldım fakat kulaklığı açtığım andan itibaren sürekli bir sinek vızıltı sesi gibi "ssszzz" şeklinde kısık bir ses geliyor, kısık bir hava sesi de diyebiliriz. Acaba senin cihazında da böyle bir şey var mı?

Öncelikle herkese merhaba, en iyi oyuncu kulaklığı arayışı içerisinde kayboldum. Aklımdaki kulaklıklar HyperX Cloud orbit s / SteelSeries Arctis Pro + Game DAC / JBL quantum One. Bu modeller arasında en iyisi hangisidir?
HyperX Cloud orbit s aldım.

Deneyimleriniz nasıl. Genelde PUBG ve Rainbow Six iege oynuyorum. Sizce almalı mıyım?

Deneyimleriniz nasıl. Genelde PUBG ve Rainbow Six iege oynuyorum. Sizce almalı mıyım?
Merhaba, SteelSeries Arctis 9, Hyperx Cloud Orbit ve Hyperx Cloud Orbit S modellerini deneyimlemiş birisi olarak şüphesiz ses kalitesi anlamında Hyperx daha iyi. Rahatlık ve ergonomi olarak Arctis 9'u çok beğeniyordum. Fakat herkesin yayıncılarda görüp kullandığı bir kulaklık. Kulaklığa herkes iyi diyor fakat kimse sormuyor ki bunun servisi nasıldır? Yedek parça desteği var mıdır? Aksesuarları bulunur mu? Açıp videoları izliyorlar "aaa ne güzel kulaklıkmış alayım" diyorlar. Kulaklığın bir kablosu koptuğunda kablosunu bulamıyorlar. SteelSeries'in ne yedek parça desteği nede servisi Türkiye'ye hizmet vermiyor arkadaşım. İsterse mükemmel kulaklık yapsınlar sadece şu sebepten dolayı SteelSeries kullanmam.
Hyperx'e gelirsek Orbit modelini 3-4 kez satın almama rağmen arka planda sürekli bir haşırtı sesleri ve cızırtı sesleri geliyordu. En sonunda aradaki farkı ödeyip Cloud Orbit S modelini aldım. Cızırtı sesinden kurtuldum fakat hava sesi hala var. Bu kulaklığın ses kartı içinde. Haliyle ses kartı içinde bulunan çoğu kulaklıktaki gibi ses seviyen düşükken ufak bir hava sesi geliyor. Başta rahatsız edebilir fakat daha sonraları alışıyorsun.

Merhaba, SteelSeries Arctis 9, Hyperx Cloud Orbit ve Hyperx Cloud Orbit S modellerini deneyimlemiş birisi olarak şüphesiz ses kalitesi anlamında Hyperx daha iyi. Rahatlık ve ergonomi olarak Arctis 9'u çok beğeniyordum. Fakat herkesin yayıncılarda görüp kullandığı bir kulaklık. Kulaklığa herkes iyi diyor fakat kimse sormuyor ki bunun servisi nasıldır? Yedek parça desteği var mıdır? Aksesuarları bulunur mu? Açıp videoları izliyorlar "aaa ne güzel kulaklıkmış alayım" diyorlar. Kulaklığın bir kablosu koptuğunda kablosunu bulamıyorlar. SteelSeries'in ne yedek parça desteği nede servisi Türkiye'ye hizmet vermiyor arkadaşım. İsterse mükemmel kulaklık yapsınlar sadece şu sebepten dolayı SteelSeries kullanmam.
Hyperx'e gelirsek Orbit modelini 3-4 kez satın almama rağmen arka planda sürekli bir haşırtı sesleri ve cızırtı sesleri geliyordu. En sonunda aradaki farkı ödeyip Cloud Orbit S modelini aldım. Cızırtı sesinden kurtuldum fakat hava sesi hala var. Bu kulaklığın ses kartı içinde. Haliyle ses kartı içinde bulunan çoğu kulaklıktaki gibi ses seviyen düşükken ufak bir hava sesi geliyor. Başta rahatsız edebilir fakat daha sonraları alışıyorsun.
Orbit i kullanan birinden aldığım yorum gerçekten beni doğrular nitelikte. Bende s olmayan modeli var ama dediğiniz gibi bir çok kullanıcının üfleme sesi tarzındaki ses bende yok. Kulaklık her kulvarda oldukça tatmin edici gerçekten. Gerçi bilgisayar hayatım bitti benim artık . Sistemimi parça parça sattım . Bir kaç parçam kaldı. Motor alacağından Kulaklığı da satacağım. Bakalım yakın zamanda sahibine koymayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı