Cloud3 Wireless şarjı su gibi gidiyor

Yazılımsal bir sorun olmadığından tam emin olamadığım için birkaç gün daha beklemeye karar verdim hocam. Cihazı kullanan diğer insanlar da görüşlerini paylaşırsa ona göre aksiyon alacağım. Teşekkürler.
Hocam eve geldim ve kulaklığı bilgisayara takıp usb-a'dan şarj ettim. Yanıp sönen yeşil ışık sabit hale gelene kadar bekledim.(%100 olduğu öyle anlaşılıyor.) Tam şarj olduktan sonra bu akşam 3-4 saat aralığı kullandım.(PC,PS5) Şuan yorumu atarken hala yüzde yüz şarj olduğunu söylüyor. Fakat programda yüzde 91 gösteriyor. Hangisi doğru emin olamadım.

Hocam eve geldim ve kulaklığı bilgisayara takıp USB-a'dan şarj ettim. Yanıp sönen yeşil ışık sabit hale gelene kadar bekledim.(%100 olduğu öyle anlaşılıyor.) Tam şarj olduktan sonra bu akşam 3-4 saat aralığı kullandım.(PC, PS5) şu an yorumu atarken hala yüzde yüz şarj olduğunu söylüyor. Fakat programda yüzde 91 gösteriyor. Hangisi doğru emin olamadım.

Teşekkür ederim hocam. 4 saatte %9 yemesi fazla gibi, ama ben bu durumun yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Çünkü batarya yüzdesi azaldıkça bataryanın boşalması da yavaşlıyor (en azından benim cihazım için). Ve Reddit'te yabancıların da aynı sorundan muzdarip olduğunu gördüm. Umarım hepimizinki birden bozuk değildir:)

Teşekkür ederim hocam. 4 saatte %9 yemesi fazla gibi, ama ben bu durumun yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Çünkü batarya yüzdesi azaldıkça bataryanın boşalması da yavaşlıyor (en azından benim cihazım için). Ve Reddit'te yabancıların da aynı sorundan muzdarip olduğunu gördüm. Umarım hepimizinki birden bozuk değildir:)
Evet ben de redditte yüzde 80’den sonra bataryanın daha yavaş boşaldığını okudum.

Geri
Yukarı