"Cloudflare 1016" hatası

Furkan_09

Centipat
Daha fazla  
Merhaba super mario maker world Engine ismli bir oyun var 2.0.0 sürümü gayet iyiydi 3.0.0 için bekleyemedim ve sonunda çıktı ama sorun şu ki oyunu açmak için sitesine kaydolmak gerekiyor ama cloudflare kaynaklı bir hata var:

Error 1016.
Ray ID: 6776C8FAF967506F •
2021-07-31 12:21:20 utc.
Origin DNS error.
What happened?
You've requested a page on a website (smmwe. Enginekingdom. Xyz) that is on the cloudflare network. Cloudflare is currently unable to Resolve your requested domain (smmwe. Enginekingdom. Xyz).

What can ı do?
If you are a visitor of this website:
Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:
Check your DNS settings. If you are using a cname Origin record, make sure it is valid and resolvable. Additional troubleshooting information here.

Cloudflare ray ID: 6776C8FAF967506F.

Site tahminimce İspanyolca ayrıca uygulamaya rastgele hesap ve şifre girdim girdiğiniz şifre veya hesap yanlış gibi bir şeyler beklerken bağlantı zaman aşımına uğradı hatasını aldım.
Not: Siteye 2 haftadır girmeye çalışıyorum.

Merhaba super mario maker world Engine ismli bir oyun var 2.0.0 sürümü gayet iyiydi 3.0.0 için bekleyemedim ve sonunda çıktı ama sorun şu ki oyunu açmak için sitesine kaydolmak gerekiyor ama cloudflare kaynaklı bir hata var:

Error 1016.
Ray ID: 6776C8FAF967506F •
2021-07-31 12:21:20 utc.
Origin DNS error.
What happened?
You've requested a page on a website (smmwe. Enginekingdom. Xyz) that is on the cloudflare network. Cloudflare is currently unable to Resolve your requested domain (smmwe. Enginekingdom. Xyz).

What can ı do?
If you are a visitor of this website:
Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:
Check your DNS settings. If you are using a cname Origin record, make sure it is valid and resolvable. Additional troubleshooting information here.

Cloudflare ray ID: 6776C8FAF967506F.

Site tahminimce İspanyolca ayrıca uygulamaya rastgele hesap ve şifre girdim girdiğiniz şifre veya hesap yanlış gibi bir şeyler beklerken bağlantı zaman aşımına uğradı hatasını aldım.
Not: Siteye 2 haftadır girmeye çalışıyorum.

1 İspanyolca değil İngilizce. 2: İnternetini değiştir tekrar dene. DNS diyor. Olmazsa daha sonra dene diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı