clover bootloader inject intel seçeneği yok.

Alucard Hellsing

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar. Lenovo y510p kullanıcısıyım. i7 4700MQ/hd graphics 4600 var. Raw dosyasını indirdim. Boot ettim ama inject graphics kısmında inject intel seçeneği yok. Gerekli kextleri denediğimde intel inject olmadığı için grafik 7 MB de kalıyor. Her ne kadar config.plist dosyanın içine intel inject i true yapmsam da intel, inject olmuyor.
348oxer.jpg

Benim bios um da graphics device denen şey yok. Zamanında bios güncellemesi yapmıştım. Bu yüzden intel'in inject olmadığını düşünüyorum ve inject intel in bu yüzden çıkmadığını düşünüyorum. Eğer sistem intel i görmüyorsa nvidia a yı inject edip kurabilme imkanım varmı? Teşekkürler technopat sakinleri.

@montezuma @Recep Baltaş ?

Clover Configrator / devices sekmesine git. FakeID / GPU 0x0 olarak işaretle.
Graphics sekmesine git. id-graphics-ID kısmına 0D220003 yaz inject intel işaretli ise, işareti kaldır. Eğer bu denemede olmazsa, 0D220003 numarasını 0x0D220003 olarak tekrar dene. Ayrıca kullandığın Mac sistem modelini iMac 14 yap.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı