Clover Configurator USB'deki EFI'yi açıyor

emresasmaz

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar sitemi boot etmek için Clover'i yukledim ve rehberdeki şekilde EFI açmak için tıkladıgımda 2 disk seçenegi geliyordu. Ama bende rehberdeki gibi değil direk her girdiğimde USB'deki EFI'yi başlatıyor. Bi çözum bulamadım .

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi rehbere göre ? Ayrıca diski GPT (GUID) formatında biçimlendirdiğiniz emin misiniz ? Extra > Mount diyerek de sabit diskteki EFI bölümünü Mount edebilirsiniz.

Son rehberden sonra bir daha kurulum rehberi yapmayı düşünmüyorum çünkü en temiz Dual Boot rehberi oldu. Rehberi tekrar izleyin yapamıyorsanız. Yine yapamıyorsanız diğer rehberleri izleyin.

İyi izleyenler doğrudan "Başarılı Kurulum" konusu açıyorlar. Yardımımı esirgemem ama basit bir hatadan dolayı vakit kaybetmek istemeyiz.

Tamam hocam sağ olasın yardımların için.
Hangi rehbere göre ? Ayrıca diski GPT (GUID) formatında biçimlendirdiğiniz emin misiniz ? Extra > Mount diyerek de sabit diskteki
EFI bölümünü Mount edebilirsiniz.

Son rehberden sonra bir daha kurulum rehberi yapmayı düşünmüyorum çünkü en temiz Dual Boot rehberi oldu. Rehberi tekrar izleyin yapamıyorsanız. Yine yapamıyorsanız diğer rehberleri izleyin.

İyi izleyenler doğrudan "Başarılı Kurulum" konusu açıyorlar. Yardımımı esirgemem ama basit bir hatadan dolayı vakit kaybetmek istemeyiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı