CM Hyper 212 EVO için fan önerisi

nitr0jeN

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, işlemcim üzerindeki Hyper 212 EVO 120mm fanımın ömrü tükenmiş durumda, "şu an sadece fana ihtiyacım var." sahibinden.com gibi sitelerden bakıyorum ama hem alışveriş yapmadım, güvenemiyorum. Hem de aparatının vs eksik olabileceği düşüncesiyle buraya bir danışayım dedim. 2X fana ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba, işlemcim üzerindeki Hyper 212 EVO 120mm fanımın ömrü tükenmiş durumda, "şu an sadece fana ihtiyacım var." sahibinden.com gibi sitelerden bakıyorum ama hem alışveriş yapmadım, güvenemiyorum. Hem de aparatının vs eksik olabileceği düşüncesiyle buraya bir danışayım dedim. 2X fana ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.
Aparat derken soğutucuya takılan demir parçayı diyorsanız onlar fan ile birlikte gelmiyor diye biliyorum.

Aparat derken soğutucuya takılan demir parçayı diyorsanız onlar fan ile birlikte gelmiyor diye biliyorum.
Aparattan kastım fotodaki çentikler alacağım fanda olmalı ki soğutucuya takabileyim
Arkadaş bütçe belirtmemiş ama.
bütçe sorun değil ama fx-6300 işlemci için şuan ama yakın zamanda bir sistem upgradesi yapacağım tekliflerin tırnaklı, çentikli olmasına dikkat edelim lütfen

Dosya Ekleri

• foto.jpg
    foto.jpg
    124,6 KB · Görüntüleme: 30
Aparattan kastım fotodaki çentikler alacağım fanda olmalı ki soğutucuya takabileyim.

Bütçe sorun değil ama FX-6300 işlemci için şu an ama yakın zamanda bir sistem yükseltmesi yapacağım tekliflerin tırnaklı, çentikli olmasına dikkat edelim lütfen.

Böyle bir model bulamazsın.
O çentik fan kasasından ayrılıyordur kontrol edebilirseniz iyi olur.

Bütçe sorun değilse daha iyi fan önereceğiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı