CM MasterGel Pro Termal Macun Nasıldır?

Ben laptobumun işlemci ve ekran kartına mastergel pro sürmek istiyorum,uygunmudur. Duyduğuma göre biraz yoğunmuş. Sürmesi zor olurmu ve laptop için önerirmisiniz ?

CM çok yoğun ve işelmcinin üstüne yapışmıyor. Elindeki plastiğin üzerine yapışıyor ve süremek gerçekten çok zor oluyor. Önerdiğim macunu çok rahat bir şekilde sürebilirsiniz. Hem delid işlemin de hem de birçok yer de test etme ve deneme imkanı buldum. 3 paket aldım. Çok memnun bir şekil de kullanmaya devam ediyorum. O macunu da bana yetkili birisinin önerisi ile aldım. Siz yine de sadece Vatan Bilgisayar'dan almak istiyorsanız XIGMATEK HDT 4GR THERMAL MACUN veya ZALMAN ZM-STG2 EXTREME PERFORMANS THERMAL MACUN alın ama benim önerim size Antec marka macunu alın. Onu istemezseniz Noctua'nın macunu var o da en kalite macunlardan onu da alabilirsiniz. @Yiğit_Sezer

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı