CM MasterKeys Lite L Combo Ve Lite Aynı Klavye mi?

Senin yanlışın var. İki mouse da o setlerde kullanılmıyor. Mastermouse S modeli hatta o setten çok daha sonra çıktı

O setlerin fareleri ayrı olarak satılmıyor.
2. Olandan ben de değilim. 1. Devastator 3 ile gelen ondan eminim. Devastator 2 ile gelenden tek farkı daha fazla LED var.

2. Olandan ben de değilim. 1. Devastator 3 ile gelen ondan eminim. Devastator 2 ile gelenden tek farkı daha fazla LED var.
Tek farkı LED değil Videoda bahsetmiştim ama orayı atmışın galiba Sensör güncellemesi var ve DPI değişimi tuş kombinasyonunda. Çok ufak bir tasarım farkı var ama ikisi yan yana olmadan kimse anlayamaz

Masterkeys Lite L combo'da ki mouse mastermouse S RGB modeli.

Cooler Master MasterMouse S RGB LED Optik Gaming Mouse - BK
Yanlışınız var Cooler Master Bey

MasterMouse S RGB içinde PixArt PMW 3330 var.

Hadi MasterMouse S değilde Lite S modeli olsun sette ama o da değil onda da PixArt PAW3509 var.

Ama Combo setteki modelde Avago 3050 (Sonrasında PixArt'a geçen bir sensör modeli) var.

Kısacası Combo sette satılan ürün kasa olarak var ama iç teknoloji olarak yok. Bildiğim kadarıyla zaten MasterMouse S RGB modelinin yazılımı var ama Combo settekinde yazılım da yok. İşin özü @humasettinozlecik, @Jira söylediklerinde haklı.

Ne yazsam bilemedim. Helal olsun diyelim [emoji3].

Vazgeçtim satın almayacağım ne değişik bir ürünmüş

Hocam bende zaten var klavye-mouse kombo seti olarak almıştım kullanıyorum. Başka şehirde bir evim daha var orayada aynısından alacaktım tek amacım buydu
Master mouse modeli ile arasında fark varmış. Ama üzmez. Daha da iyi olabilir. Sensör işlerinden anlamıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…