CM MasterKeys Lite L Combo Ve Lite Aynı Klavye mi?

2. Olandan ben de değilim. 1. Devastator 3 ile gelen ondan eminim. Devastator 2 ile gelenden tek farkı daha fazla LED var.
Tek farkı LED değil :) Videoda bahsetmiştim ama orayı atmışın galiba :D Sensör güncellemesi var ve DPI değişimi tuş kombinasyonunda. Çok ufak bir tasarım farkı var ama ikisi yan yana olmadan kimse anlayamaz :)

Masterkeys Lite L combo'da ki mouse mastermouse S RGB modeli.

Cooler Master MasterMouse S RGB LED Optik Gaming Mouse - BK
Yanlışınız var Cooler Master Bey :)

MasterMouse S RGB içinde PixArt PMW 3330 var.
1.PNG

Hadi MasterMouse S değilde Lite S modeli olsun sette ama o da değil onda da PixArt PAW3509 var.
2.PNG

Ama Combo setteki modelde Avago 3050 (Sonrasında PixArt'a geçen bir sensör modeli) var.

3.PNG

Kısacası Combo sette satılan ürün kasa olarak var ama iç teknoloji olarak yok. Bildiğim kadarıyla zaten MasterMouse S RGB modelinin yazılımı var ama Combo settekinde yazılım da yok. İşin özü @humasettinozlecik, @Jira söylediklerinde haklı.

Yanlışınız var Cooler Master Bey :)

MasterMouse S RGB içinde PixArt PMW 3330 var.
Eki Görüntüle 339305
Hadi MasterMouse S değilde Lite S modeli olsun sette ama o da değil onda da PixArt PAW3509 var.
Eki Görüntüle 339306
Ama Combo setteki modelde Avago 3050 (Sonrasında PixArt'a geçen bir sensör modeli) var.

Eki Görüntüle 339307

Kısacası Combo sette satılan ürün kasa olarak var ama iç teknoloji olarak yok. Bildiğim kadarıyla zaten MasterMouse S RGB modelinin yazılımı var ama Combo settekinde yazılım da yok. İşin özü @humasettinozlecik, @Jira söylediklerinde haklı.
Ne yazsam bilemedim. Helal olsun diyelim [emoji3].

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı