CM Masterliquid Sıvı Soğutma Nasıldır?

xJumper

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba dostlar.
İşlemcim Ryzen 5 3600.
Sıvı soğutucuya geçmek istiyorum. CM Masterliquid markasını kullanan var mı?

CM Masterliquid ML240L V2 ürününü önerir misiniz?

Kötü bir model almanızı önermem. Bütçeniz nedir? Altta paylaştığım hava soğutucu sizin paylaştığınız sıvı soğutucudan performans olarak daha iyi. Sıvı soğutma istiyorsanız PF240 ve Artic Liquid Freezer 240 modellerini tercih edebilirsiniz.

Son düzenleme:
USB destekli ve fan ayarı radyatör ısısına göre olan modelleri tercih edin. (EVGA, Corsair gibi)

Arkadaşlar, bir şeyi önermem. Kötü model dedikten sonra nedenlerini de yazarsanız bizde bilgilenmiş oluruz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
V1 modeli uzun vadede traktör çalışıyor gibi ses yapıyor bu ürünün. V2’de bu sorunun çözüldüğü söylendi fakat memnun olmayan insanlar hala var. Bu ürün için detaylıca bir araştırma yapmanızda fayda var.

Arkadaşlar, bir şeyi önermem. Kötü model dedikten sonra nedenlerini de yazarsanız bizde bilgilenmiş oluruz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ilk versiyonu paylaşmışım :)
V1 modeli uzun vadede traktör çalışıyor gibi ses yapıyor bu ürünün. V2’de bu sorunun çözüldüğü söylendi fakat memnun olmayan insanlar hala var. Bu ürün için detaylıca bir araştırma yapmanızda fayda var.
Ben bunun 120 lik olanı kullanıyorum tık ses yok. 240 lığı tam olarak bilmiyorum

Kötü model dedikten sonra nedenlerini de yazarsanız bizde bilgilenmiş oluruz.
O zaman sıcaklıklara ve gürültü değerlerine bakabilirsiniz. Benim önerdiğim Artic modeli ile aralarında 10 derece fark var.
4.7-small.png

Yeni konular

Geri
Yukarı