CM MB520 Kablo bağlantısı nasıl yapılır?

1 to 4 çoklayıcı değil mi bu? 4 tane fan bağladıktan sonra anakart için bir tane uç ayrılmalı.

Özele gerek yok.
Hocam teşekkür ediyorum ilgi ve alakanız dan ötürü modüler güç kaynağı var 24 pin altına takılan 8 pinlik güç bağlantısını yapmadığım için fanlar çalışmıyor muş ayarladım şuan tüm sistem aktif şekilde çalışıyor.

4 pinli fan girişinin sağdaki üç pinine takabilirsin.
Hocam tekrar merhaba,

Sıvı soğutma çalışıyor fakat ışıklandırmaları birden gitti ve kaç kez kapatıp açtımsa düzelmedi.

Resimlerde görünüyor zaten çalışıyor ama ışıklar yok :(

Dosya Ekleri

• b63551b7-4bc3-488c-a57d-4ac9f879bbe2.jpg
    b63551b7-4bc3-488c-a57d-4ac9f879bbe2.jpg
    95,4 KB · Görüntüleme: 18
  • d6c0e0bb-9b0a-4ec3-a9ac-328b41be634d.jpg
    d6c0e0bb-9b0a-4ec3-a9ac-328b41be634d.jpg
    165,9 KB · Görüntüleme: 19
Egzoz fanı oradan geçirmen biraz hata olmuş, arka portların yanında bir tane fan portu vardı.

Işklandırmaları nasıl gitti? Fanları bir yere mi bağladın ışıkları için?

Egzoz fanı oradan geçirmen biraz hata olmuş, arka portların yanında bir tane fan portu vardı.
Anakart güç girişinin yanında sys fan2 var oraya kasanın pwm kablosunu taktım. Başka boş yerim yok sys fan1'e ise sıvı soğutmanın montajını yaptım.

Işıklandırmalar hakkında hiç bir bilgim yok D_led 2 ye takmıştım.

Daha öncede benzer bir sorun yaşadım ve ürünü servise gönderdim herhangi bir sorunu yok deyip geri gönderdiler. Hatta vatan bilgisayar'da ki görevli personel anakartınız en fazla 85 wat destekliyor bu nedenle argb aydınlatmaları gitmiş olabilir demişti alakası var mı sizce ?

Sanmam, o portlar 2 metrelik LED şeritlere bile destek veriyor.

Aynı ürünü sana geri verme olasılıkları nedir?
Değişim yapmadılar zaten sorun yok diye geri gönderdiler.
Sanmam, o portlar 2 metrelik LED şeritlere bile destek veriyor.

Aynı ürünü sana geri verme olasılıkları nedir?

Hocam sorunu çözdüm Kumanda'da mb/sync diye bir tuş var ona bastım şu an tüm sistem sorunsuz çalışıyor.
Aydınlatmalar fanlar hepsi yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum size.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı