CM MH752'den gelen cızırtı sesi

HachiRoku86

Hectopat
Selamlar 4 ay önce aldığım MH752 model kulaklığımdan bazı videolarda ve oyunlarda yaklaşık 1 aydır cızırtı sesi geliyor. Daha önce bu ses çok yoğun değildi. Özellikle birkaç gündür inanılmaz rahatsız ediyor. Bu modeli kullanan arkadaşlardan bu problemi yaşayan var mı? Sayın @Cooler Master Türkiye, daha önce bu ürünle alakalı böyle bir şikayet aldınız mı? Bu arada kulaklık deneyimi olarak, bu 4 aylık süreçte kulaklıktan memnundum. Böyle bir problem yaşamak tadımı kaçırdı.

Son düzenleme:
MH752'de bu durumu daha önce yaşamadık ama sorun oluşmuş olabilir. İlk önce Jack girişinin tam oturduğundan emin olun ses kartınıza, daha sonra kasanızda statik elektrik var mı yokmu ona bakın metal biryerine dokunursanız zaten çok ince çarpar. Eğer bu sorunlar yoksa sizde ürünü teknik servisimize gönderebilirsiniz garanti işlemleri için.

Vektron Elektronik

Teşekkürler.

MH752'de bu durumu daha önce yaşamadık ama sorun oluşmuş olabilir. İlk önce Jack girişinin tam oturduğundan emin olun ses kartınıza, daha sonra kasanızda statik elektrik var mı yok mu ona bakın metal bir yerine dokunursanız zaten çok ince çarpar. Eğer bu sorunlar yoksa sizde ürünü teknik servisimize gönderebilirsiniz garanti işlemleri için.

Vektron Elektronik

Teşekkürler.

Mesajınız için teşekkür ederim. Farklı cihazlarda da denedim. Sorun hepsinde yaşanıyor. Ürünü N11 üzerinden QP Bilişim'den almıştım. N11 aracılığıyla QB bilişime gönderdim.
MH752'de bu durumu daha önce yaşamadık ama sorun oluşmuş olabilir. İlk önce Jack girişinin tam oturduğundan emin olun ses kartınıza, daha sonra kasanızda statik elektrik var mı yokmu ona bakın metal biryerine dokunursanız zaten çok ince çarpar. Eğer bu sorunlar yoksa sizde ürünü teknik servisimize gönderebilirsiniz garanti işlemleri için.

Vektron Elektronik

Teşekkürler.
Merhaba iyi günler. Geçen gün iş saatinin sonlarına doğru QB ile iletişime geçtim. Ürünü servise yönlendirdiklerini söylediler. Yönlendirdikleri servisin adı farklı bir şeydir. Vektron değildi. Acaba, Vektron dışında Cooler Master Servisi var mı? Yoksa yanlış bir yönlendirme filan mı yaptılar. Detaylı bilgi için yarın tekrardan arıyacağım.
Mesajınız için teşekkür ederim. Farklı cihazlarda da denedim. Sorun hepsinde yaşanıyor. Ürünü N11 üzerinden QP Bilişim'den almıştım. N11 aracılığıyla QB bilişime gönderdim.

Merhaba iyi günler. Geçen gün iş saatinin sonlarına doğru QB ile iletişime geçtim. Ürünü servise yönlendirdiklerini söylediler. Yönlendirdikleri servisin adı farklı bir şeydir. Vektron değildi. Acaba, Vektron dışında Cooler Master Servisi var mı? Yoksa yanlış bir yönlendirme filan mı yaptılar. Detaylı bilgi için yarın tekrardan arıyacağım.
Servis ile görüştüm sorun üretim kaynaklı olduğundan dolayı, para iadesi ya da değişim yapılacağı söylendi. Konu kilitlenebilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı