CM Storm Mizar fare alınır mı?

Fonksiyonlar

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar bu linkteki ürünü almayı düşünüyorum. Fiyat indiriminin gerçek olmadığını biliyorum fakat cooler master olmasından dolayı ve bu fiyata özellikleri iyi gibi durduğundan alabilirim. Fikrinizi almak isterim.

Bilgisi olan kimse yok mu?

aldım bile

Aldım çok hafif. Beklediğim gibi farklı mouselar denemediğimden bilmiyorum ama kaliteli hissiyatı veriyor.

Son düzenleme:
Ben bu mouse'u seviyorum. Razer kullanmadım. Bence en hafifi ve en küçüğü hangisiyse onu al çünkü belli süre sonra el alışınca ne kadar rahat hissettirdiğine bakıyorsun. Mesela az önce önceki mouseumu denedim ve çok ağır geldi kullanası gelmiyor insanın xd. İkisi de kaliteli hangisinin tasarımını beğeniyorsan ve hangisi hafifse onu al derim. Biraz daha uygun olsun dersen ikinci el piyasalarına bakabilirsin.

Ben bu fareyi seviyorum. Razer kullanmadım. Bence en hafifi ve en küçüğü hangisiyse onu al çünkü belli süre sonra el alışınca ne kadar rahat hissettirdiğine bakıyorsun. Mesela az önce önceki faremi denedim ve çok ağır geldi kullanası gelmiyor insanın xd. İkisi de kaliteli hangisinin tasarımını beğeniyorsan ve hangisi hafifse onu al derim. Biraz daha uygun olsun dersen ikinci el piyasalarına bakabilirsin.

Hocam Razer aldığımda çıkan yazılımsal veya diğer sorunları sizin ürününüze göre daha rahat çözerim gibi geliyor çünkü çok yaygın yüksek ihtimal Razer alacağım iyi geceler.

El ölçülerinize uyuyorsa daha iyi bu mouse.

Hocam Razer aldığımda çıkan yazılımsal veya diğer sorunları sizin ürününüze göre daha rahat çözerim gibi geliyor çünkü çok yaygın yüksek ihtimal Razer alacağım iyi geceler.
Hocam, şimdi indirim forumunda bu fareyi gördüm.

Komik olan ne neden gülücük attın?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı