CM TD500 mesh vs CM H500

Seckinmis

Kilopat
Yer
İzmir
Arkadaşlar benim H500 alacak bütçem vardı fakat işlemci soğutucumu değiştirmek de istiyorum. Acaba TD 500 alsam da bir sorun olur mu? Çünkü arada 250 TL fark var.
Sizce H500 yerine TD 500 alsam nasıl olur?

Aydınlatma kontrolü de bir başka unsur. Eğer RGB aydınlatmayı anakartın üzerinden kontrol edecekseniz ve TD500 Mesh almayı düşünüyorsanız anakartınızda A-RGB portu olması gerek. Yoksa H500 alın.

Bu durum sizin için önemli değilse sese tahammülünüze ve fiyatına bağlı olarak seçim sizin.

@Batuhant7 evet Mesh versiyonun kalmamış.

Eğer 1500TL parası varsa buradan 750W 80+ PSU içeren modeli alıp PSU satarak benzer bir hesaba getirebilir.

Ya da Cougar Panzer S ve Corsair iCue 220T gibi bir kasaya da bakabilir.

Aydınlatma kontrolü de bir başka unsur. Eğer RGB aydınlatmayı anakartın üzerinden kontrol edecekseniz ve TD500 Mesh almayı düşünüyorsanız anakartınızda A-RGB portu olması gerek. Yoksa H500 alın.

Bu durum sizin için önemli değilse sese tahammülünüze ve fiyatına bağlı olarak seçim sizin.
Anakartım Asus TUF B450 Plus Gaming var mıdır acaba ?

Anakartın 4 pin RGB girişi var.
@Bora Dere TD500 kasanın RGB girişi kaç pinli?
TD500 Mesh 3 pin 5V A-RGB fanlara sahip. Dolayısıyla anakartla kontrol edilmek istenirse anakartta da bu soket lazım.

@Seckinmis anakartınızda sadece 4 pin 12V düz RGB soketi var. Dolayısıyla anakarttan kontrol sağlayamazsınız. Fakat attığım linkteki üründe dahili bir kontrolcü mevcut. Bu kontrolcü ile aydınlatmayı kasa üzerinden kontrol edebilmeniz mümkün kılınmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı