CMD açılıp kapanıyor

Probleminizi inceleyeceğim ama, 840M'li arkadaşsınız sanırsam. Windows 11'e şimdilik geçmenizi tavsiye etmem.

Evet o benim. Zaten şu anlık geçmeyi planlamıyorum, sadece bu sorunu aşabileceğim bir yöntem olup olmadığını kontrol etmek istiyorum. Sanırım Windows tarafından CMD komutlarını kullanma yetkim devre dışı bırakılmış

Evet o benim. Zaten şu anlık geçmeyi planlamıyorum, sadece bu sorunu aşabileceğim bir yöntem olup olmadığını kontrol etmek istiyorum. Sanırım Windows tarafından CMD komutlarını kullanma yetkim devre dışı bırakılmış
Sorunun tam ne olduğunu tespit ederseniz yardımcı olmaya çalışacağım, ve evet TPM bypass yöntemlerı çalışıyor, herhangi bir sorun olacağını zannetmiyorum ileriki yükseltmede.

Sorunun tam ne olduğunu tespit ederseniz yardımcı olmaya çalışacağım, ve evet TPM bypass yöntemlerı çalışıyor, herhangi bir sorun olacağını zannetmiyorum ileriki yükseltmede.

Sorunum CMD dosyasını açamamak, kodların içinde PowerShell kullanarak çalıştırabileceğim yazıyor fakat olmadı.
Bu arada sorun tüm CMD dosyalarında geçerli, bir dosya oluşturup farklı kaydet yapıp dosyayı açmaya çalıştım ve gene açılmadı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı