Çözüldü CMD format atıldıktan beri yazılan komutların geçmişini nasıl görebiliriz?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dorzi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayar yeni formatlandı ve birkaç ay oldu benim o zamandan beri CMD kısmına yazılan komutların hepsini nasıl görebilirim?

Çözüm
CMD'de sadece etkin oturumlarınızın geçmişini görebiliyorsunuz. Sekmeyi kapattığınızda, bilgisayarı yeniden başlattığınızda komut geçmişiniz temizlenir.
CMD'de sadece etkin oturumlarınızın geçmişini görebiliyorsunuz. Sekmeyi kapattığınızda, bilgisayarı yeniden başlattığınızda komut geçmişiniz temizlenir.
Cevap için teşekkürler. Peki şeyi KMS ile birşey etkinleştirildiyse hangi site ip falan hangi kodla olduğunu öğrenebilir miyim onun için açmıştım konuyu yoksa başka konu mu açmalıyım?

Sorunuzu tam anlamadım ama sanırım Windows'u nasıl etkinleştireceğinizden bahsediyorsunuz. Onu burada anlatmam ne kadar doğru olur bilmiyorum. Ama bu siteyi kontrol ederseniz muhtemelen işinize yarayacak bir şey bulursunuz.

Geri
Yukarı