CMD ile etkinleştirilen Windows'un lisansını iptal etme

mert_ks

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci:Intel Core i5 12400F, Ekran Kartı:INTEL Arc A750, Ana Kart:ASUS PRIME H610M-R D4 3200MHz DDR4, Ram:GSKILL 8GB Ripjaws V(x2), SSD:MLD M300 500GB NVME 2280 Gen3x4 M.2 SSD, Monitör:Casper 27" Excalibur M.E27FHD-G FHD 1ms Curved 200Hz
Meslek
öğrenci
CMD'ye kod yazdım Windows'u etkinleştir yazısını kaldırmak için, evet işe yaradı ama korkuyorum bir sorun yaratacak mı ileride diye. Çok anlamıyorum bu işten. Nasıl bu işlemi geriye alabilirim?

CMD'ye kod yazdım Windows'u etkinleştir yazısını kaldırmak için, evet işe yaradı ama korkuyorum bir sorun yaratacak mı ileride diye. Çok anlamıyorum bu işten. Nasıl bu işlemi geriye alabilirim?

Hocam temiz format atın isterseniz. Zararlı diyorlar, ben de tam bilmiyorum. Ben internetten uygun fiyata OEM lisans satın almıştım. 3 senedir öyle kullanıyorum bir sorun yaşamadım.

Hocam temiz format atın isterseniz. Zararlı diyorlar, ben de tam bilmiyorum. Ben internetten uygun fiyata OEM lisans satın almıştım. 3 senedir öyle kullanıyorum bir sorun yaşamadım.

Sağ ol hocam ama geçen hafta virüs nedeniyle format atmıştım bu 1 haftada 2. format oldu bir sorun çıkar mı sistemde.

Kaldırmak istersen CMD yönetici olarak baslatıp komut= slmgr /upk lisans keyini yerinden söker.

En fazla KMS'dir. Dert etme.
KMSPico gibi program kursaydın sıkıntı derdim ama.
Sorun yok yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı