CMD ile Windows 10 etkinleştirmek zararlı mı?

Yasa dışıdır. Yapmanızı önermem, uzun vadede performans düşüşüne neden olabilir.

Gülen Arkadaşlar Buyrun.

Microsoft aslında bunların farkında ama önlem almalarına gerek yok, üzerinizden topladıkları veriler lisans ücretinden çok daha değerli oluyor bir kademeden sonra.

Ben cmd ile hwid aktivasyon yaptım. O aktivasyonda bilgisayar ve microsoft hesabıma retail key olarak geçti. Format attığım zaman internete bağlandığım gibi orijinal oluyor. Daha bir zararı olmadı bana.

Yasa dışı korsan key için bir de para mı ödeyeceğim?
Sence forumda kaç kişi gidip o kadar para verip aldı? Hergün tonlarca konu açılıyor. Zararı olmadığı sürece sorun olmaz. Ayrıca arkadaşın nasıl yaptığını görmeden yazdım. Ortada linki göremedim ben. KMS ile yaptığını varsayarak yazıyorum.

Hocam benim anlamadığım 1000 TL'den fazla fiyatı olan lisanslar nasıl o kadar ucuza satılıyor? Onlara nasıl güvenebiliyoruz korsan olup olmadığı hakkında?
HWID'in yaptığına benzer şekilde sahte bir anahtar oluşturuluyor, bu satılıyor.

Sence forumda kaç kişi gidip o kadar para verip aldı? Hergün tonlarca konu açılıyor. Zararı olmadığı sürece sorun olmaz. Ayrıca arkadaşın nasıl yaptığını görmeden yazdım. Ortada linki göremedim ben.
Elemanın anahtar oluşturmak için kullandığı betik belli. Buna para ödemek kadar saçma bir şey yok.

Key türünü öğrenmek istedim ve karşıma çıkan sonuç. Bugüne kadar hiç mavi ekran hatası almadım.

Dosya Ekleri

• IMG20220818190931.jpg
    IMG20220818190931.jpg
    147,5 KB · Görüntüleme: 80

Geri
Yukarı