CMD KMSpico lisansını kaldırmak

Cemalimsi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben CMD üzerinden birkaç kod girerek slmgr /skms kms8.msguides.com(bunun gibi) etknleştirdim. Ama deneme amaçlı etkinleştirmiştim. Ben bunu bu kodlarla kaldırmayı denedim:
Slmgr. VBS /upk.
Slmgr. VBS /cdns.

Bunları yazdım. Lisans kalkmıştı. Lakin bir arkadaşım şu iki kodu da girersen kesin olur dedi. /Rearm ve /rilc kodlarını girdim. Şu an Windows'um etkin değil. Lakin herhangi bir Windows'u etkinleştirin yazısı da mevcut değil. Şu an bilgisayarım da bir sorun var mı? Ve ben kms8.msguides.com bu sunucuya bağlanmışım sanırım. Ben tekrar Windows'un sunucusuna nasıl bağlanabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Temiz kurulum yapmak daha sağlıklı olur.

Gene de o çöp ve zararlı yazılımın kalıntıları vardır. Temiz bir Windows 10 kurulum öneririm baştan. Ayrıca çok ucuza Windows 10 Pro OEM Key alın.

Temiz kurulum yapmak daha sağlıklı olur.

Hocam daha 3 saat önce format atmıştım. Normalde OEM Key alacaktım lakin programsız olunca bakayım dedim ve bu duruma düştüm. Bunu formatsız halledebiliceğim bir çözüm yolu var mıdır acaba?

Hocam daha 3 saat önce format atmıştım. Normalde OEM Key alacaktım lakin programsız olunca bakayım dedim ve bu duruma düştüm. Bunu formatsız halledebiliceğim bir çözüm yolu var mıdır acaba?
Adınıza üzüldüm, gene de kalıntıları olacaktır. Bir daha kurmanızı da tavsiye etmem kesinlikle, Windows 10 temiz kurulum yaparsanız hem içiniz rahat olur ve bilgisayarınız temiz olur.

Slmgr /upk ile anahtarı silersiniz slmgr /cpky ile de regeditten yani kayıt defterinden silersiniz, temiz kurulum en sağlıklısı.

Hocam ilk kodda hata ürün anahtarı bulunamadı ikinci kodda ise başarılı kayıt defterinden silindi. O lanet programın sunucunun bir kalıntısı kalmış olabilir mi?
Adınıza üzüldüm, gene de kalıntıları olacaktır. Bir daha kurmanızı da tavsiye etmem kesinlikle, Windows 10 temiz kurulum yaparsanız hem içiniz rahat olur ve bilgisayarınız temiz olur.

Anladım Hocam çok teşekkür ederim. Format atacağım.
@Cemalimsi Maalesef, temiz kurulum tek çare.

Peki bu kadar sık format bilgisayara herhangi bir zarar verir mi acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı