CMD üzerinden cracklenmiş Windows'u eski haline getirme

Güvenlik açığı var bir sürü.
Direk Windows'un kendi aracı olan slmgr.vbs ile işlem yapıldığı için böyle bir şey yok. Bağlandığın sunucudan dolayı diyorsan KMS etkinleştirmesinin sunucu ile yapılabilmesi için sunucunun modifiye edilmemiş KMS sistemi çalıştırması gerekiyor. Yani orada bir güvenlik açığı olması imkansız.

Formata falan da gerek yok. Sadece yönetici olarak bir komut istemi açıp aşağıdaki kodları tek tek yazıp Enter'a basmak yeterli;
Kod:
slmgr.vbs /upk
slmgr.vbs /cdns
Sonra ise aldığınız key'i girdiğiniz zaman Windows'unuz orijinal olacaktır. Hadi söz konusu etkinleştirme yöntemi KMSpico olsaydı formatı önerebilirdim fakat burada format önerilmesi tamamen saçmalık. Her konuya format diye gelmeyin, sizin gibi formatçılardan bıktım. Eğer bu kadar format format demeyi seviyorsanız bir bilgisayarcı dükkanı açın, en azından format işinden para kazanırsınız. Ama böyle her "korsan etkinleştirmeyi geri alma" konusuna format diye cevap yazmayın.

Direk Windows'un kendi aracı olan slmgr.vbs ile işlem yapıldığı için böyle bir şey yok. Bağlandığın sunucudan dolayı diyorsan KMS etkinleştirmesinin sunucu ile yapılabilmesi için sunucunun modifiye edilmemiş KMS sistemi çalıştırması gerekiyor. Yani orada bir güvenlik açığı olması imkansız.

Formata falan da gerek yok. Sadece yönetici olarak bir komut istemi açıp aşağıdaki kodları tek tek yazıp Enter'a basmak yeterli;
Kod:
slmgr.vbs /upk
slmgr.vbs /cdns
Sonra ise aldığınız key'i girdiğiniz zaman Windows'unuz orijinal olacaktır. Hadi söz konusu etkinleştirme yöntemi KMSpico olsaydı formatı önerebilirdim fakat burada format önerilmesi tamamen saçmalık. Her konuya format diye gelmeyin, sizin gibi formatçılardan bıktım. Eğer bu kadar format format demeyi seviyorsanız bir bilgisayarcı dükkanı açın, en azından format işinden para kazanırsınız. Ama böyle her "korsan etkinleştirmeyi geri alma" konusuna format diye cevap yazmayın.
O zaman oyunlarda takılmalar bunun yüzünden değil.
Direk Windows'un kendi aracı olan slmgr. VBS ile işlem yapıldığı için böyle bir şey yok. Bağlandığın sunucudan dolayı diyorsan KMS etkinleştirmesinin sunucu ile yapılabilmesi için sunucunun modifiye edilmemiş KMS sistemi çalıştırması gerekiyor. Yani orada bir güvenlik açığı olması imkansız.

Kod:
slmgr.vbs /upk
slmgr.vbs /cdns
Sonra ise aldığınız Key'i girdiğiniz zaman Windows'unuz orijinal olacaktır. Hadi söz konusu etkinleştirme yöntemi KMSpico olsaydı formatı önerebilirdim fakat burada format önerilmesi tamamen saçmalık. Her konuya format diye gelmeyin, sizin gibi formatçılardan bıktım. Eğer bu kadar format format demeyi seviyorsanız bir bilgisayarcı dükkanı açın, en azından format işinden para kazanırsınız. Ama böyle her "korsan etkinleştirmeyi geri alma" konusuna format diye cevap yazmayın.

Bunları yazdım ama hata aldım. Uyarı: DNS yayımlama yalnızca KMS makinesından ayarlanabilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı