CMD'den aktifleştirilen Windows KMSpico serverlerine mi atıyor?

Sıkıntı yoktur ama şu kısmın resmini atar mısın?

CMD yönetici olarak açıp;

Kod:
cscript //nologo slmgr.vbs /dlv

Ya da normal açtıysanız;
Kod:
cscript //nologo %SystemRoot%\system32\slmgr.vbs /dlv

Hocam geç cevap için özür dilerim ama ben zaten şu an Windows'u satın aldım şu anki keyim gitmez değil mi?

Ben önceden KMSpico serverine bağlanmıştım tabii o zaman daha KMSpico ne demek bilmiyordum sonra bir anda Windows'u etkinleştir yazısı yeniden ekrana geldi biraz araştırma yaptım ondan sonra bu olayın zararlı oldugunu öğrenince bilgisayarı sıfırladım sıfırladıktan sonra gine Windows'u etkinleştir yazıyordu ondan sonra Retail key aldım ve kullandım şu an KMSpico ile alakalı bir şey yoktur diye düşünüyorum.

Ben CMD'ye bu komutu yazdım "slmgr -dlv" bana Retail key diyor KMS ile alakalı hiçbir şey demiyor.

Son düzenleme:
Hocam geç cevap için özür dilerim ama ben zaten şu an Windows'u satın aldım şu anki keyim gitmez değil mi?

Ben önceden KMSpico serverine bağlanmıştım tabii o zaman daha KMSpico ne demek bilmiyordum sonra bir anda Windows'u etkinleştir yazısı yeniden ekrana geldi biraz araştırma yaptım ondan sonra bu olayın zararlı oldugunu öğrenince bilgisayarı sıfırladım sıfırladıktan sonra gine Windows'u etkinleştir yazıyordu ondan sonra Retail key aldım ve kullandım şu an KMSpico ile alakalı bir şey yoktur diye düşünüyorum.

Ben CMD'ye bu komutu yazdım "slmgr -dlv" bana Retail key diyor KMS ile alakalı hiçbir şey demiyor.
Aynen. KMSPico başka KMS başka bu arada.
KMSPico kurduysanız arka planda hala çalışıyor olabilir eğer programı kaldırmadıysanız vs. KMS'de öyle bir durum yok.

Aynen. KMSpico başka KMS başka bu arada.
KMSpico kurduysanız arka planda hala çalışıyor olabilir eğer programı kaldırmadıysanız vs. KMS'de öyle bir durum yok.

Ben program indirmedim CMD'den yapmıştım ama bir süre sonra kendi kendine gitti ve etkinleştir yazısı geri geldi bende biraz araştırmadan sonra zararlı olduğunu öğrenince format attım ve Retail key alıp kullandım.

Geri
Yukarı