CMT 211 kasadaki ARGB maddesi ne anlama geliyor?

w0unch

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RYZEN 5 5600
NVIDIA GeForce RTX 3060 V2 12 GB
TUF GAMING A520M-PLUS (AM4)
CORSAIR VENGEANCE 8x2 3200 MHZ
WD BLUE SN570 500GB
WD BLUE 1TB
FSP HV PRO 550W
FSP CMT211
ASUS VG279Q1A 165 HZ 1MS
ID COOLING SE 214 XT
CORSAIR NIGHTSWORD RGB
ALTEC LANSING ALGK8614GR
RAZER BLACKSHARK V2
FSP CMT211 kasaya sahibim kule tipi CPU fan almayı düşünüyorum baktığım çoğu fan ARGB ama benim anakartımda ARGB özelliği yok fakat şöyle bir madde var bu ne demek oluyor?

Dosya Ekleri

• xD222.png
    xD222.png
    342,6 KB · Görüntüleme: 26
FSP CMT211 kasaya sahibim kule tipi CPU fan almayı düşünüyorum baktığım çoğu fan ARGB ama benim anakartımda ARGB özelliği yok fakat şöyle bir madde var bu ne demek oluyor?

Aynı kasayı kullanıyorum fanlarnda ışık yok sadace kasanın ön yerindeki ışıklar değisiyor onu da anakarta bağlamaya gerek yok.

Aynı kasayı kullanıyorum fanlarnda ışık yok sadace kasanın ön yerindeki ışıklar değisiyor onu da anakarta bağlamaya gerek yok.

Yok onu biliyorum da kule tipi fanın ARGB olmasıyla bu fotoğrafta gösterdiğim maddeyle alakası var mı sanırım yok. Yani illa anakartımın ARGB olması veya kontrolcü mü gerekiyor ARGB fan kullanabilmem için?

Yok onu biliyorum da kule tipi fanın ARGB olmasıyla bu fotoğrafta gösterdiğim maddeyle alakası var mı sanırım yok. Yani illa anakartımın ARGB olması veya kontrolcü mü gerekiyor ARGB fan kullanabilmem için?

ARGB kullanabilmeniz için anakartınızda 3 pin ARGB girisi olması şart aksi takdirde fanın ışıgı yanmayacaktır gösterdigniz madade alakası olmayan bir madde.

Geri
Yukarı