CNC makinesi ile ilgili iş önerileri

• Konuyu başlatan esco
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 1B

esco

Kilopat
Arkadaşlar CNC makinem var, ilk başlarda dekor aynalar yaptım ama satılmadı hepsi elimde kaldı :( sadece babamın mağazacı tanıdığı aldı 1 adet. Çok pahalıy mal oluyor çünki ondan satılmıyor sanırım, foto da ki yaptığım modelden 1 tanesi ve 300 TL fiyatı. Çok zahmetli bir iş bu, bunun yerine ve rahatça satabileceğim ne gibi ürünler yapabilirim acaba? Bilmeyenler için cnc, ahşap işleme makinesi belli ölçüler de ahşaplara istediğiniz şekli verebiliyorsunuz.

AYNAA.jpg

Fikir veremem ancak siparişe göre iş yaparsanız daha iyi olacaktır.

Sipariş nereden bulacağım ki, tanıdığımız bir mobilyacı geldi bir işleme gösterdi buna benzer yaparım ama tam aynısı olmaz dedim gitti :) daha o kadar profsyonel değilim ama satılacak şeyler de çıkarabilirim ancak iş bulamıyorum.

Elinizdeki modelleri Gittigidiyor, Letgo gibi yerlerde satış oluşturmayı deneyebilirsin. Veya n11 üzerinde mağaza oluşturma işine girebilirsiniz.

Elinizdeki modelleri Gittigidiyor, Letgo gibi yerlerde satış oluşturmayı deneyebilirsin. Veya n11 üzerinde mağaza oluşturma işine girebilirsiniz.
Heryere koydum dostum, gittigidiyora 300 Lira kazanmak için koyuyorsun onlar 380e falan satıyor 80 tl si onların komisyonu :) satılmıyor malesef dediğim ürünler, şöyle yüz yüze bi mağaza bulup toptan satmak çok iyi olur aslında ama.
En basitinden burada kasa modlamaya can atan çok kişi var. Sipariş üzerine pleksi glass işlemeyi biliyorsanız işleyebilirsiniz.
Ahşap mdf kesen makine pleksi de keser bıcak ile kesim yapıyorum lazer ile değil ama sıkıntı olmaz keserim ancak kim alacak ki, ölçülerini vs öğrensem standart olarak kasa şeklinde satabilir miyim ki

Ahşap mdf kesen makine pleksi de keser bıcak ile kesim yapıyorum lazer ile değil ama sıkıntı olmaz keserim ancak kim alacak ki, ölçülerini vs öğrensem standart olarak kasa şeklinde satabilir miyim ki
Burada konu açın, birkaç örnek koyun ama. Ekran kartı tutacağı, kasa modlamak isteyenler için özel işler... Devamlı değil ama kazanmak için bir başka yol. N11 mağazası açmak da güzel fikirmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı