Co-Op - eşli oyun önerisi

Lyraess

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 - RX6700XT - 8x4 3000 MHz
Merhabalar. Yakın arkadaşımla bir süredir beraber co-op oyunlar oynuyoruz. Raft, The Forest, Dying Light ve L4D2 gibi oyunları oynadık, bitirdik. Bunlar arasında Raft çok hoşumuza gitti. Raft benzeri arkadaşımla beraber oynayabileceğimiz, zaman geçirebileceğimiz oyun önerilerinizi bekliyorum.
Şu an için aklımda "viscera cleanup detail, Tower unite, Satisfactory, we were here together, ranch Simulator" oyunları var. Bunlar dışında öneri yaparsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
State of Decay 2, World War Z, Astroneer ve SoT iyidir. Sistemimiz iyiyse Valheim de gayet iyi. Dediğim ilk dört oyun Game Pass'de var.

Viscera ilk etapta çok eğlenceli oluyor. İlk 5 saati muhteşem geçiyor. Ama bir süre sonra haliyle tekrara düşüyor. Mekan farklı, görev aynı olunca, şahsen bana göre oyunun ömrü 5-10 saati geçmez. 21 TL için yeterli bir oyun.

L4D2 oynarken eğlendiyseniz, World War Z denenebilir.

İzometrik RPG seviyorsanız, Divinity Original Sin 2 denenebilir.

ARK Survival Evolved'da kendi sunucunuzu açıp sadece siz ve arkadaşınız oynayabilirsiniz. Veya PVE sunuculara girip, diğer oyuncularla birlikte oynarsınız. Ki kitlesi epey güzel. Herkes yardımcı oluyor birbirine PVE sunucularda.

Dead by Daylight olabilir. Şu aralar iyi gidiyor.
Dead by Daylight oynadık. Yukarıda bahsetmeyi unutmuşum, kusura bakmayın.

State of Decay 2, World War Z, Astroneer ve SoT iyidir. Sistemimiz iyiyse Valheim de gayet iyi. Dediğim ilk dört oyun Game Pass'de var.
SoT oynadık. Diğerleri arasından SoD2, World War Z ve Valheim'e bir göz atacağım. Teşekkürler.
Hunt oynayabilirsiniz.
Bir bakacağım, teşekkürler.
Viscera ilk etapta çok eğlenceli oluyor. İlk 5 saati muhteşem geçiyor. Ama bir süre sonra haliyle tekrara düşüyor. Mekan farklı, görev aynı olunca, şahsen bana göre oyunun ömrü 5-10 saati geçmez. 21 TL için yeterli bir oyun.

L4D2 oynarken eğlendiyseniz, World War Z denenebilir.

İzometrik RPG seviyorsanız, Divinity Original Sin 2 denenebilir.

ARK Survival Evolved'da kendi sunucunuzu açıp sadece siz ve arkadaşınız oynayabilirsiniz. Veya PVE sunuculara girip, diğer oyuncularla birlikte oynarsınız. Ki kitlesi epey güzel. Herkes yardımcı oluyor birbirine PVE sunucularda.
Viscera için ben de aynı düşünüyorum. Onu sürekli oynamaktan ziyade ara sıra girip zaman geçirmek için düşünüyorum. World War Z'ye bir göz atacağım. İzometrik RPG online olarak çok hoşuma gitmiyor, tek oynamayı tercih ediyorum. ARK'a da bir göz atacağım, teşekkürler.

Dead by Daylight oynadık. Yukarıda bahsetmeyi unutmuşum, kusura bakmayın.

SoT oynadık. Diğerleri arasından SoD2, World War Z ve Valheim'e bir göz atacağım. Teşekkürler.

Bir bakacağım, teşekkürler.

Viscera için ben de aynı düşünüyorum. Onu sürekli oynamaktan ziyade ara sıra girip zaman geçirmek için düşünüyorum. World War Z'ye bir göz atacağım. İzometrik RPG online olarak çok hoşuma gitmiyor, tek oynamayı tercih ediyorum. ARK'a da bir göz atacağım, teşekkürler.
Bu arada söylemeyi unuttum. GTFO diye bir oyun var. Belki duymuşsunuzdur. Biz bir süre oynadık birkaç kişi. L4D2 kafasında ilerliyor ama zombi değil, yaratıklar var. Atmosfer çok daha karanlık. Epey eğlendirmişti beni. Onu da tavsiye ederim.

İyi forumlar, iyi oyunlar.

Bu arada söylemeyi unuttum. GTFO diye bir oyun var. Belki duymuşsunuzdur. Biz bir süre oynadık birkaç kişi. L4D2 kafasında ilerliyor ama zombi değil, yaratıklar var. Atmosfer çok daha karanlık. Epey eğlendirmişti beni. Onu da tavsiye ederim.

İyi forumlar, iyi oyunlar.
Teşekkürler.

Green Hell deneyebilirsiniz. İlk başlarda biraz kanser edebilir. Cidden zor bir oyun.

Minecraft bana göre CO-OP oyunların başını çekiyor. Olmazsa olmaz.

Ek olarak Stardew Valley ve Human Fall Flat.

Hepsinde bolca zaman geçirip eğleneceğinizi düşünüyorum.

Geri
Yukarı