Co-op oyun önerisi

MehmetKcn

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Biz 4 kişilik bir ekibiz ve co-op oyun arıyoruz. Oynarken eğlenebileceğimiz oyun önerileriniz var mı?

Sea of Thieves oyununu tavsiye ederim. Hem hikaye görevlerini beraber yapabileceğiniz hem de arkadaşlarınızla beraber oyunu öğrenip aynı zamanda güzel vakit geçirebileceğiniz bir oyundur. Oyunun bütçesi sizi biraz aşıyor olabilir fakat yaz indirimlerinde 30 TL'ye düşüyor.

Sea of Thieves oyununu tavsiye ederim. Hem hikaye görevlerini beraber yapabileceğiniz hem de arkadaşlarınızla beraber oyunu öğrenip aynı zamanda güzel vakit geçirebileceğiniz bir oyundur. Oyunun bütçesi sizi biraz aşıyor olabilir fakat yaz indirimlerinde 30 TL'ye düşüyor.

Ben SoT oynuyorum aktif değilim ama eskiden oynuyordum 335 saatim var ama arkadaşlarımda yok. Alırlar ama onu oynayacak vakit yok biliyorsunuzdur. Oyunun başında 2 saat 3 saat kalınmaz kalınca uzun durmak lazım bizde de o kadar vakit yok ama öneriniz için çok teşekkürler.

Ben sot oynuyorum aktif değilim ama eskiden oynuyordum 335 saatim var ama arkadaşlarımda yok alırlar ama onu oynayacak vakit yok biliyosunuzdur oyunun başında 2 saat 3 saat kalınmaz kalınca uzun durmak lazım bizdede o kadar vakit yok ama öenriniz için çok teşekkürler.

Aslında viscera cleanup details var biliyorsunuzdur 4 kişi oynarsanız o kadar uzun sürmez. Aksiyon oyunu arıyorsanız hunt showdown R6 anca önerebileceklerim.

The Division serisi var. 1. veya 2. oyunu deneyebilirsiniz oynamadıysanız. Her ikisi de 4 kişilik co-op ekiple oynanabiliyor. Deep Rock Galactic iyi bir seçenek. Overcooked 2'de 4 kişilik Online oynanabiliyor. Outriders var ama 289 liralık fiyatı da var. Bunlar 4 kişilik Squad oluşturabileceğiniz türler. Geri kalan çok oyunculu oyunları biliyorsunuzdur zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı