Cobblestone ve Aztec neden kaldırıldı?

Tamam hocam onu diyorum Silver'da çok fazla hack var işte o yüzden Silver dedim. Bende Nova'ydım düştüm her yerde hack var. Bir de takım çöp olunca çıkamıyorsun tekrar. Şimdi takım arıyorum o yüzden, rastgele girersem tüm kolsuzlar geliyor.
Valve ne zaman doğru dürüst bir Anti-Cheat güncellemesi yayınlayacak onu merak ediyorum.

Hocam aslında bu durum sadece bu haritalar için değil. Eskiden 2-3 sayfa rekabetçi haritası vardı. Bunu yapmalarının sebebinin Counter-Strike: Source ve diğer oyunlardan daha farklı bir "yol" izlemek olduğunu düşünüyorum. Zira oyun yukarıda saydıklarıma göre daha "basit" bir halde. Bu arada yukarıda bir yazarımızın dediği gibi, hilenin kalktığı yok. Ayrıca kim ne derse desin bu oyun uzun bir süre daha varlığını korumaya devam edecek, hatta şu an popüler olan birçok yapım bile yok olacakken bu oyunun varlığını sürdüreceğini düşünüyorum. Çok büyük bir örnek PUBG mesela. Oyun çıktığı ilk zamanlar insanlar CS:GO oyunun biteceğini düşünüyordu. Gelin görün kısa bir süre önce PUBG: Lite kapandı, ayrıca normal PUBG oyuncu sayısı da CS:GO'ya göre azaldı.

Hile konusunda laf atıyorsanız bende sizin Silver olduğunuza eminim.

Rankım çok yüksek değil zaten bir süredir dalgasına oynuyorum bir iki gün önce çift keleştim şu an nedir bilmiyorum dediğim gibi bir süredir dalgasına oynuyorum çünkü ciddiye alınca kanser eden bir oyun. Hile gelmese bile toksik rakip veya takım arkadaşı geliyor. Çekilecek çile değil.

Prime olayının iyice değişip katı bir hale bürünmesi üzerine hile cidden çok azaldı fakat yeni verilen kararların hepsini yanlış bulmakla beraber ne yaptıklarını bilmediklerine eminim.
Hayır yani Cache neden rekabetçi havuzunda değilken o saçma haritalar rekabetçi havuzunda?

Hiç umut yok mu? Zaten deli gibi tüm gün hileyle kasanlardan bahsetmiyorum, şöyle ara sıra açanlar yok olmamış mıdır? 128 lira az değil sonuçta.

Hayır yok. Artık iyice arsızlaşmaya başladılar yayın bile açıyorlar, video çekip YouTube'a bile yüklüyorlar.

4 senenin ardından hileler biraz azalmış dediler, ben de geri yükleyim dedim. Bir de ne göreyim? En sevdiğim 2 harita yok! Hayır amaç ne yani, onu anlamadım. Neden silindi bu haritalar ve sonradan geri gelme şansı var mıdır?
Sonradan geri gelirler mi bilemem ama CT, T arasında dev avantaj farkları olduğu için kaldırıldığı söyleniyor, düşünülüyor. Hâla oynanan topluluk sunucuları mevcut ama.

CS'yi oynayamadıkları için bahane arayan arkadaşlara ise sözüm: ZULA'da hile yok, rank yok, stres yok CS bozduysa ZULA geçebilirsiniz laf atmayın oyuna.😁
10 dolara alıyor onlar.
Kimse parasını çöpe atmak istemez, isterse 1 dolar olsun hile bariz şekilde azaldı. En azından hiç spinbot görmedim şu ana kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı