CoC hesabı nasıl satılır?

DeletedUser01

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
yok
Clash of Clans hesabını satarken hangi adımları takip etmeliyim ve nerede satabilirim? Ayrıca kullandığım mail adresi kendi kişisel mail adresim olduğundan mail ve şifre veremem, mail ve şifre vermeden satmak mümkün mü? Ya da başka bir mail hesabına oyun aktarılabilir mi? (Yani yeni mail açıp oyunu oraya aktararak satmak.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Supercell desteğe mesaj atarak e-mail değiştiriliyordu fakat yeni gelen Supercell İD'ye yeni bir e-posta hesabı açıp bu mail adresine bağlayabilirsiniz. Bu şekilde daha kolay satabilirsiniz.

Clash of Clans köyünüzü herhangi bir Supercell ID'ye bağlamadıysanız bir e posta adresi açıp Supercell ID ile köyünüzü kolayca eşleştirebilirsiniz. Satarken bir sorun yaşamamış olursunuz.
Supercell ID'den önce, Supercell desteğe mesaj atıp biraz zaman alacak bir mesajlaşmadan sonra hesabı farklı bir gmail'e aktarabiliyorduk ama deneyimleyerek öğrendim, Supercell ID oluşturulduğu için artık bu yöntemi kullanamıyoruz demekteler.

Daha önce herhangi bir oyun hesabı satışında bulunmadım, bu nedenle bu konuda yardımcı olamayacağım. Bu arada, satmak istediğiniz köyün durumu nedir? Nasıl köyler alıcı buluyor diye merak ettim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı