Coc inşaatçı üstü için 4. seviye ordu önerisi

Aynen öyle. Sen karşındaki köye göre birliklerini değiştirirsin.

Köye göre değişir.

Genel olarak hangi birliği yükseltmemi önerirsiniz?

(Konuyu hortlatmak adına atıyorum bu mesajı, umarım kural ihlali değildir.)
Merhaba, inşaatçı üssü 4. seviye için ordu önerebilir misiniz? Yani en iyi ordu hangisi?

Son düzenleme:
Top arabasını maksimum yapman lazım 6. işçi için diğerlerini de kafana göre hangi orduyu kullanmak istiyorsan. Ben ordu değiştirmekle uğraşmıyorum sürekli kralı bırakıyorum ardından cadıları bırakıyorum. Hedefin pekka olsun çok güçlü.

Genel olarak bakarsak top arabası en iyi birlik denebilir. Zaten otto basacaksın günün birinde. Otto basabilmek için top arabanın basılı olması gerek. Tank olarak dev kullanabilirsin. Eğer yan köyle çok ilgilenmiyorsan tadını çıkarabilirsin. Ben direkt belediyeyi fulledim orada. Yine de tercih meselesi tabii.

Genel olarak bakarsak top arabası en iyi birlik denebilir. Zaten otto basacaksın günün birinde. Otto basabilmek için top arabanın basılı olması gerek. Tank olarak dev kullanabilirsin. Eğer yan köyle çok ilgilenmiyorsan tadını çıkarabilirsin. Ben direkt belediyeyi fulledim orada. Yine de tercih meselesi tabii.
İnşaatçı binasını 5. seviyeye getirdim, bazıları otto için direk inşaatçı binasını basmayı öneriyor sence direk inşaatçı binasını yükseltmeli miyim?

Eğer ottoyu açabilecek kadar çok oynuyorsan yapmalısın. Otto ana köy için mükemmel bir nimet.
O zaman direk binayı basarken bir yandan da yıldız labarotuvarından da top birliğini yükseltirim. Şu anda savaş makinam 4. seviye bugün 5. seviyeye yükselteceğim. ottoyu kaç ayda tamamlayabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı