Çocuk sevgisini %0'a getirme rehberi

Böyle çocuğum olacağına ...

• Kendimi eve kapatırım daha iyi

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    100
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu reklam gayet yeterli cevabım için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Üstad, 0.08'de çocuğa elektriği sen mi veriyorsun? 😂
Keşke ben versem. Profil resmimdeki yere zincirlerim onu o kurt adama dönüşme görmemiş.

Sağ elimi kullanırım işaretledim ama bir sıkıntım var ben solağım
Olsun olsun. Bu çocuk olacağına beynin diğer loblarını çalıştırmak daha iyi 😂

Bu reklam gayet yeterli cevabım için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
%0'a ben getirdim. Sen de - lere indirdin nötrdü artık sayende nefret ediyoruz 😀

Elimde çok çocuk büyüdü, iki tane yeğen var şimdi.
Bilmem ben seviyorum çocukları. Ama çok değil. Böyle tadında, hani fazlası bozar azı karar babında.
Bir söz duymuştum; "Çocuklar osuruk gibidir, kendiminki ile gurur duyarım, diğerlerinden tiksinirim." diye. Tam kafamdakini anlamasa da yaklaşıyor.

@Elektrikci_Hasan Burada size bir gönderme yok, videodaki arkadaşın geleceği hakkında fikir yürüttüm. Yanlış anlaşılma için kendini dövebilirsin 🤧
Bazı insanlar 40 yaşına geliyor, hala olgunlaşamıyor. Yaş ile hiç alakası yok. İnsanlar nasıl yetişirse o şekilde büyür.
Uzun uzadıya anlatılacak bir konu. Kısa bir fikir yürüttüm, arkasına bakıp olgunlaşır diye. Ben olsam öyle yapardım.
Ayrıca, yaş ile alakası çok. İnsanlar düşündükçe, fark ettikçe olgunlaşır. Aynı hataları devam ettiriyorsa, bu olgunlaşmadığı anlamına gelir. Doğruyu görüp, yanlışı yapan ahmaklar çok azdır. Ya da rahatına geldiği için yapar.

40 yaşına gelip, 20 yaşındaki birey kadar sorgulamayan insanlar, sorgulamaya zaman ayıramayan insanlar çok. Buradaki önemli etken, sorgulamak.

Son düzenleme:
İzledikten sonra 16 yaş ve aşağı hiçbir insan evladını sevemeyeceksiniz. İçinizdeki çocuk sevgisi hücreleri tamamen boşalacaktır.

Allah ailesine sabır versin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı