Çocuk sevgisini %0'a getirme rehberi

Böyle çocuğum olacağına ...

• Kendimi eve kapatırım daha iyi

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    100
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Elimde çok çocuk büyüdü, iki tane yeğen var şimdi.
Bilmem ben seviyorum çocukları. Ama çok değil. Böyle tadında, hani fazlası bozar azı karar babında.
Bir söz duymuştum; "Çocuklar osuruk gibidir, kendiminki ile gurur duyarım, diğerlerinden tiksinirim." diye. Tam kafamdakini anlamasa da yaklaşıyor.
Kendi osuruğumla gurur duyarım, böyle çocuğum olsun duymam 😂 en baştan sonuna kadar izle videoyu izleyebilirsen o da. Anlarsın. Bu arada benim çocuk sevgim çoktan beridir yok bunla alakalı değil.

Böyle bir çocuğum olsun fakat İzoly seven oğlum olmasın.
Normal çocuk olması > Hiç çocuk olmaması > Izoly öven çocuk > Bu videodaki veled 😆 ( Bence )

Allah ailesine sabır versin.
Amin, amin. Bu videoyu birinin göstermesi lazım tabi o zaman işin sabırla alakası kalmayabilir 😄

Merak ettiğim bir şey var. Acaba arkadaş bu videosuna denk gelip utanıyor mudur? Bu arada sonuna kadar izleyen var mı merak ediyorum 😁
5:29
Ağzıma gir, öyle öleyim :D?
25 yaşına geldiğinde büyük ihtimalle bu videoları siteden kaldırayamayıp intihar edecek.

@Elektrikci_Hasan Burada size bir gönderme yok, videodaki arkadaşın geleceği hakkında fikir yürüttüm. Yanlış anlaşılma için kendini dövebilirsin 🤧
Korkuttun dostum yahu. Hani bir yerde yanlışım mı oldu diye düşünüyorum dünden beri 😞

İzledikten sonra 16 yaş ve aşağı hiçbir insan evladını sevemeyeceksiniz. İçinizdeki çocuk sevgisi hücreleri tamamen boşalacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1.30 dakika izleyebildim, Allah ebeveynlerine yardım etsin. Ben böyle çocuğu görsem sağ elimi kullanırken zevk alırım. İzledikçe kıvrandım resmen, kendimi zor tuttum. 😁

Şimdi bunu çektiği için çok pişmandır bu çocuk. Yanii, tabi hala yaşıyorsa bu kafayla.

2015 çıkışlı video. Yaşa 16 desek şuan 21 yaşındadır. 1-2 seneye kalmaz intihar eder.
Video daha eski diye hatırlıyorum ama belki değildir.
Birde şu var :(
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı