Çocukken En Çok İstediğiniz Şey Neydi?

Sanırım benim en çok istediğim şey 21 vites bisikletti. Bir tane dandik bisikletim vardı onun da zinciri kopar dururdu.:dikkatli: o zamanlar çok istemiştim ama olmadı. Hep bu hala içimde kalmıştır. Ne zaman bisiklet görsem aklıma gelir bu konu.

Var mı sizinde böyle bir anınız?

Uzaktan kumandalı araba şuansa hiç umurumda ama eğer verirlerse örnek 300TL ise gider 350'ye satarım şu an istediğim tek şey ise bana Valorant CS gibi oyunları çok rahat açabilecek bir PC şart da iyi bir LGS yani hayal.

Ben halen çoçuğum ve hayalim civilizations 6, heart of iron 4, Far Cry 5 ve belki o kadar istemesemde CS:GO kaldırabilecek bir bilgisayar en fazla AMD Ryzen 5'li ekran kartı şu olan.
Gigabyte Nvidia GeForce GT 1030 bir şey büyük ihtimal. Bir hayalim daha var şu anda internetten bakarak güzel resimler yapıyorum ( internetten bakarak öğrendim okul sayesinde değil ) hayalim bir insana bakarak tıpa tıp aynısını yapmak.

Son düzenleme:
Bende 4 sınıftan sonra taşınmıştım. Tüm arkadaşlarım gitmişti.:dikkatli:çok üzücü bir durum kolay değil.

Ben anaokulundayken tekkeköyden hasköye 3. sınıfta hasköyden tepeciğe taşındım şimdi 5. sınıftayım mutlu olduğum bir şey var ben 3. sınıftayken taşındığımızda annem halen hasköyde çalışıyordu ve bende onun yanında hasköydeki okuluma gittim okul değiştirmenin çok zor bir şey olduğunu biliyorum ama ilkokuldaki arkadaşlarımı özlüyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı