Hayatta en çok istediğiniz şey nedir?

Kısaca nefret ediyorum. Ve bu nefret bazen kötü şeylere sebebiyet veriyor bu yanlış eskiden daha fazla idi fakat şu an çok az.

Animeden nefret edenler neden nefret ettiği için mantıklı bir açıklama yapsa dünyamız.

Ekdinyamız21-11-01 000124.png

Animeden nefret edenler neden nefret ettiği için mantıklı bir açıklama yapsa dünyamız.

Eki Görüntüle 1203680

Küçükken korkuyordum ama artık grafikleri falan benlik değil o yüzden sevmiyorum. Ve bir de benim bir arkadaşım var okulda anime kızı yanıma oturacak diye ona göre pozisyon alıyor manyak.

Eki Görüntüle 1203676
Anime izlerim ama çoğundan nefret ederim.
1- Sahte kişilik uyandırması.
2- Pedofili malzemesi olması. Örnek vermek gerekirse; 9 yaşındaki tatlı kız çocuğu aslında 9000 yaşındaki bir vampir. Anlatmaya gerek yok bu sahne size her şeyi apaçık gösterir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu sahnede ki karakterler sevgili. Sonra niye rage geçiriyorsun 🤬.

Anime izlerim ama çoğundan nefret ederim.
1- Sahte kişilik uyandırması.
2- Pedofili malzemesi olması. Örnek vermek gerekirse; 9 yaşındaki tatlı kız çocuğu aslında 9000 yaşındaki bir vampir. Anlatmaya gerek yok bu sahne size her şeyi apaçık gösterir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu sahnede ki karakterler sevgili. Sonra niye rage geçiriyorsun 🤬.
Hocam sadece bir çizim zaten ? bir kişi anime izleyip pedofili oluyorsa zaten delidir ?

Geri
Yukarı