Çocukların anime izlemesi yanlış bir şey midir?

Çünkü animelerin çoğunluğu Japon, Çin ve Kore tarafından çıkıyor :)

Türkiye'de ne doğru dürüst manga stüdyosu, ne doğru dürüst anime stüdyosu var.
Hatta herhangi bir konuda animasyon veya çizer ekibi bulmak bile büyük şans.

Kısaca ülkede bunu yapacak insan yok :D

Ee durum böyle olunca çoğunluk başka kültürlerden oluyor tabii.
Keşke olsa kardeşim. Kültürlerine ayak uyduramama sebebi ile izlemiyorum. Böyle bir yapım çıkmalı. Destekleyicisi bile olurum.

Keşke olsa kardeşim. Kültürlerine ayak uyduramama sebebi ile izlemiyorum. Böyle bir yapım çıkmalı. Destekleyicisi bile olurum.
Zamanında Trt çocuk bu tarz adımlar attı fakat pek destek göremediler. Türk gelenek ve göreneklerine göre animasyon/çizgi dizi uyarlaması yapmışlardı. Ben bile kardeşimle oturup izliyordum.

Bkz: Cille

Zamanında Trt çocuk bu tarz adımlar attı fakat pek destek göremediler. Türk gelenek ve göreneklerine göre animasyon/çizgi dizi uyarlaması yapmışlardı. Ben bile kardeşimle oturup izliyordum.

Bkz: Cille
İşte, bu yüzden internet ortamı üzerinde yayınlanmalıdır.

İşte, bu yüzden internet ortamı üzerinde yayınlanmalıdır.
Ha bu arada, Osmanlı dönemini ve Türkiye'de geçen bir anime mevcut. İzleyebilirsin ama ne kadar güzeldir orasını bilmiyorum. Shoukoku no Altair
1_9LHt7RAy-is6o-Q_ny2fww.jpeg
asdfghj-12.jpg

Her şeyin çocuklar için iyi ve kötü olan bir versiyonu vardır (Filmler, diziler, oyunlar, kitaplar ve daha bir çok şey.). Aynısı animeler için de geçerlidir. Zaten hepsinin farklı birer yaş sınırı var yaş sınırı tutuyorsa izleyebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı