Çocukluğumda ismini hatırlamadığım oyun

Half-Life 2'deki Ravenholm bölümünü anlatmışsın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet Onur Bey’in dediği yer.

Half-Life 2'deki Ravenholm bölümünü anlatmışsın.
Aklıma zaten döner testere bıçakları orada görünce aklıma gelmişti çocukken oynadığım oyun. :) Maalesef o değildi. Zaten o olsaydı dediğim tarihler arasında olurdu. Zaten dedem ölmeden önce görmüştüm ilk. O zamanlarda nasıl hızlı yayıldı crack halinde. 2005'den sonra yaygındı diye hatırlıyorum.
F.E.A.R değil dimi reis?

Baktım hocam aklımda kalan bir yer çıkmadı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet Onur Bey’in dediği yer.
Hocam çevresinde bu kadar ev ve binalar yoktu. Çiftlik ve gün vaktiydi. Doğru gösterdin aynen bu şekilde asılan vardı. Bu yerin gündüz vakti var mıydı? Gün ağrır mıydı attığın videoda ki yer. Bende gece idi geçtim bu yeri. Zaten aklıma burada geldi oyun.

Son düzenleme:
Sonra kulübe gibi yer var marangoz gibi testere bıçakları var duvarda asılı veya masada olanları alıp dönerdi ve fırlatırdık çok yaklaşınca. Sonra tekrar alırdık attığımız kişiye.
Şu anlattığın birebir Ravenholm. Ravenholm'dan oynanış videosu izlemeni tavsiye ederim. Yarısı olmayan kot pantolonlu ağaca asılmış beden, ağaç kesme bıçakları ve bunları alıp fırlatmamız birebir uyuyor.

Half-Life 2 oyununu bitirdim o pantolonlu asılan neden dikkatimi çekmedi? :) Belki çocukken hayal falan kalmış öyle. Belki dediğiniz sahne olabilir hocam. En azından aklımdan çıktı o sahneyi bulup attınız. :) Teşekkür ederim kafamdaki soru işaretimi attığınız için. Gerçi Half-Life 2 de kayıt yapınca kaydettiğimiz son yeri ön izlemesi de vardı. Kesinlikle bu oyundu sanırım. 2004 de çıkmış zaten oyun. Dedim tarih de doğru çıktı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı