CoD Black Ops 2 Türkçe yama ücretli!

Sirius Blackw

Picopat
Makaleler
1
Yer
Kuzey Atlantik
Evet, Black Ops 1'i bugün bitirdim başlarda hikayenin tam çözümlenmemesi ve bazı saçma şeyler gördükten sonra oyun sonunda hepsinin açığa kavuşması beni büyüledi ve hiç bitmesin istedim. Oyunu 1 saat önce bitirdim ve hemen Black Ops 2'yi indirdim. Türkçe yamayı da indirecektim fakat yok! Oyuna ait tek Türkçe yama Anonymous Çeviri'ye ait. Bilin bu yama ne kadar? 20 TL! Şimdi müsait olsam gidip karta para atar alırdım fakat değilim. Gerçekten oturup ağlamak istiyorum kafamı duvarlara vurmak istiyorum. Lan 10 yıl öncesi oyun için neden para istiyorsun? Oyun çeviri adminlerini bulursam alnından öpeceğim. Adamlar koskoca MW3 için dublaj yaptı(evet alt yazı falan değil dublaj)ve 1 kuruş istemediler. Şimdi teselli için ghost oynayacağım içimi dökmek istedim cidden patlayacağım yoksa.

Evet, Black Ops 1'i bugün bitirdim başlarda hikayenin tam çözümlenmemesi ve bazı saçma şeyler gördükten sonra oyun sonunda hepsinin açığa kavuşması beni büyüledi ve hiç bitmesin istedim. Oyunu 1 saat önce bitirdim ve hemen Black Ops 2'yi indirdim. Türkçe yamayı da indirecektim fakat yok! Oyuna ait tek Türkçe yama Anonymous Çeviri'ye ait. Bilin bu yama ne kadar? 20 TL! Şimdi müsait olsam gidip karta para atar alırdım fakat değilim. Gerçekten oturup ağlamak istiyorum kafamı duvarlara vurmak istiyorum. Lan 10 yıl öncesi oyun için neden para istiyorsun? Oyun çeviri adminlerini bulursam alnından öpeceğim. Adamlar koskoca MW3 için dublaj yaptı(evet alt yazı falan değil dublaj)ve 1 kuruş istemediler. Şimdi teselli için ghost oynayacağım içimi dökmek istedim cidden patlayacağım yoksa.

Bulabilirsem atayım bende indirdim zaten.

Kanka yamasiz da açılır oyun.

Bu hüzün ne kardeşim böyle aileni mi öldürdüler. Yamayı ücretli yapmalarına ben de hoş bakmıyorum da yani sonuçta onların kararı ve bir uğraş var.

Oyun çok iyi geldi hızımı alamadım 2. oynayacaktım hemen tazeyken yama yok.

Çevirenlerin, test edenlerin ve sistemi kuranların ücreti. Bu hayatta ne ücretsiz, Allah aşkına! Git, A2 seviyesi İngilizce öğren.

İngilizcem var zaten.

İngilizcem iyi zaten anlayacak kadar fakat küçük ayrıntıları falan kaçırmak istemiyorum pürüzsüz oynamak istiyorum.

@OMFG EPIC kanka alacağım sanırım yamayı dayanamayacağım ininal ile alabiliyor muyum? Hangi kartı kullanmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
@OMFG EPIC kanka alacağım sanırım yamayı dayanamayacağım ininal ile alabiliyor muyum? Hangi kartı kullanmam lazım?
Watch Dogs bitmiş bakıyorum da :)

Evet alabilirsin. Discordumuzdaki #banka-kartı kanalına bakman yeterli.

Ayrıca, bahsi geçen dublaj hem dublaj kalitesi olarak hem de çeviri kalitesi olarak çok kötü. Yaptıkları işi takdir etsem de kötüye de kötü derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı