Satıldı COD Black Ops - Cold War Hesap

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Butschi

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Rus hesabı olarak açıldı ve o şekilde alınmıştır. Hesap seviyesi, Prestij 15 ve silahlar içinde seviye olarak en yükseğe ulaşanlar da vardır.

Ücret olarak 200 TL düşünüyorum. İletişim için aşağıdaki Discord adresinden ulaşabilirsiniz.

Discord: Rikiborn#6679

Hocam, 1 günlügüne kiralamayı düşünür müsünüz?
Hesabın kontrolu tamamen sizde olacak. Şimdiki şifreyi değiştirip kiralayacağım sonra geri değiştireceksiniz. Tamamen güvenli oyunun story modunu çok merak ettiğim için kiralamak istiyorum, BO 1 ve BO 2'nin sıkı fanlarıyım.

Hocam, 1 günlügüne kiralamayı düşünür müsünüz?
Hesabın kontrolu tamamen sizde olacak. Şimdiki şifreyi değiştirip kiralayacağım sonra geri değiştireceksiniz. Tamamen güvenli oyunun story modunu çok merak ettiğim için kiralamak istiyorum, BO 1 ve BO 2'nin sıkı fanlarıyım.

Maleesef, kiralama düşünmüyorum.

Fiyatta bir indirim düşünürseniz alma ihtimalim olabilir.

Türkiye'deki hesap değeri 250 TL. Hesaptaki ilerlemeler P2Win değilse bile yaklaşık 50 TL de emeğinize eklesek 100 lira bir indirim söz konusu. Fiyat iyi bence. Hayırlı satışlar.

Türkiye'deki hesap değeri 250 TL. Hesaptaki ilerlemeler P2Win değilse bile yaklaşık 50 TL de emeğinize eklesek 100 lira bir indirim söz konusu. Fiyat iyi bence. Hayırlı satışlar.
Merak ettiğim bir durum var. Bu konu nedense sürekli olarak açtığım yeni başlıkların üzerine çıkıyor. Üzerine çıkarken bu alıntıladığım mesaj ise sürekli olarak yeni yazılmış gibi gösteriliyor. Nedeni nedir acaba?

Moderatörler bu duruma bir çare bulursa sevinirim çünkü gerçekten gerçekten ilginç bir durum.

Daha iyi anlaşılması için mesajın beğenilme tarihi yeterli sanırım.
mesaj.jpg

Merak ettiğim bir durum var. Bu konu nedense sürekli olarak açtığım yeni başlıkların üzerine çıkıyor. Üzerine çıkarken bu alıntıladığım mesaj ise sürekli olarak yeni yazılmış gibi gösteriliyor. Nedeni nedir acaba?

Moderatörler bu duruma bir çare bulursa sevinirim çünkü gerçekten gerçekten ilginç bir durum.

Daha iyi anlaşılması için mesajın beğenilme tarihi yeterli sanırım.
Eki Görüntüle 874249
Öne çıkarma hakkı var herkesin günde 2 tane?

Öne çıkarma hakkı var herkesin günde 2 tane?
Anladım, o yüzden sizin mesajınız sürekli yeni yazılmış gibi gösteriliyor. Bilmediğimden dolayı bu tür bir yorum yaptım çünkü ne zaman bir başlık açsam hemen listenin sonunda yer alıyor. Ben de kendi açtığım başlığı öne çıkarmak istersem ne yapmam gerekiyor peki?

Anladım, o yüzden sizin mesajınız sürekli yeni yazılmış gibi gösteriliyor. Bilmediğimden dolayı bu tür bir yorum yaptım çünkü ne zaman bir başlık açsam hemen listenin sonunda yer alıyor. Ben de kendi açtığım başlığı öne çıkarmak istersem ne yapmam gerekiyor peki?
Haaa. Sizin durumunuz başka. Mobilde bug var. Konular güncellenmiyor. Tarayıcı verilerini temizleyin. Sorunuza cevap olarak da kendi açtığınız bir konuda konunun altındaki mesaj yazma penceresinden öne çıkar butonunu kullanabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı