COD BO3 Multiplayer Starter Pack 2023'te alınır mı?

mr.esat

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba dostlar, hızlı FPS oyunlarını çok seviyorum fakat ucuz ve kaliteli bir seçenek bulmak zor. COD'un online'ını da çok severim. BO3'ün sadece online modu varmış, internetten baktığımda harita renk paleti, vuruş hissiyatı gerçekten çok hoşuma gitti. 2200G ile oynayabilirim, eski bir oyun sonuçta .Alınır mı sizce? Hile ve oyuncu sayısı ne durumda? Normal sürüm 100GB kaplıyor, bu sürüm kaç GB kaplıyor? Aynı mıdır? Bir de online tarafında Zombi modu dışında erişemediğim ne tür içerikler var, ya da var mı?

Merhaba dostlar, hızlı FPS oyunlarını çok seviyorum fakat ucuz ve kaliteli bir seçenek bulmak zor. CoD'un Online'ını da çok severim. BO3'ün sadece Online modu varmış, internetten baktığımda harita renk paleti, vuruş hissiyatı gerçekten çok hoşuma gitti. 2200G ile oynayabilirim, eski bir oyun sonuçta. Alınır mı sizce? Hile ve oyuncu sayısı ne durumda? Normal sürüm 100GB kaplıyor, bu sürüm kaç GB kaplıyor? Aynı mıdır? Bir de Online tarafında zombi modu dışında erişemediğim ne tür içerikler var, ya da var mı?

CoD yerine istersen BF4 satın al. Hem gerçekçi hem de Serverlar'ı dolu. Hızlı oyun istiyorsan deadmatch var zaten onlara girersin. 30 kişilik harita oluyor 15-15 oynuyorsun oyunun en hızlı modu bu zaten bildiğim kadarı ile. Arada sırada böyle uzun soluklu oynamak isterim dersen de bayrak alma modu var ona girersin. Hile falan da yok bu arada hiç rastlamadım.

CoD yerine istersen BF4 satın al. Hem gerçekçi hem de Serverlar'ı dolu. Hızlı oyun istiyorsan deadmatch var zaten onlara girersin. 30 kişilik harita oluyor 15-15 oynuyorsun oyunun en hızlı modu bu zaten bildiğim kadarı ile. Arada sırada böyle uzun soluklu oynamak isterim dersen de bayrak alma modu var ona girersin. Hile falan da yok bu arada hiç rastlamadım.
Hocam BF severim fakat COD kadar bence QuickScope'lar, Kaymalar falan fazla mevcut değil BF4'te.
Bir de pahalıymış, yine de BF şuan için ihtiyacım olan oyun değil, teşekkür ederim fikriniz için hocam.

Dostum YouTube'dan BO3 mp on 2023 başlığına benzer başlıklarda videolara bakarak sunucuların doluluk oranları hakkında bilgi edinebilirsin.

Merhaba dostlar, hızlı FPS oyunlarını çok seviyorum fakat ucuz ve kaliteli bir seçenek bulmak zor. CoD'un Online'ını da çok severim. BO3'ün sadece Online modu varmış, internetten baktığımda harita renk paleti, vuruş hissiyatı gerçekten çok hoşuma gitti. 2200G ile oynayabilirim, eski bir oyun sonuçta. Alınır mı sizce? Hile ve oyuncu sayısı ne durumda? Normal sürüm 100GB kaplıyor, bu sürüm kaç GB kaplıyor? Aynı mıdır? Bir de Online tarafında zombi modu dışında erişemediğim ne tür içerikler var, ya da var mı?

Almayin serverler boş olacağı için boşa para vermiş olursunuz onun yerine BF 1 veya hikayeli bir Call of Duty alın daha çok zevk alırsınız.

Almayin serverler boş olacağı için boşa para vermiş olursunuz onun yerine BF 1 veya hikayeli bir Call of Duty alın daha çok zevk alırsınız.
1684177633718.png

Server'lar gayet dolu. Halen oynanabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı