CoD Cold War alınır mı?

Konsol bebeleri yüzünden hayır bunu 200 saat oynayan biri olarak söylüyorum dostum. Özellikle PS'te bedava olunca Afgan ve suriler ile bayağı doluştu serverler.

Şey diye düşündüm PS'de bedava olduğu için herkes yeni başlamış oldu serverlar dolmuş hızlı maç buluyor. Bir de bu yüzden hep 40 50 level adamlar geliyor 1000 level adamlar yerine. Önceki haline göre daha zevkli olur diye düşündüm.

Hikayesi güzel ve eğlenceli o kadar kısa da değil bence. Online hala canlı ben hala oynuyorum en eğlenceli Call Of Duty oyunlarından birisi. Raven sağolsun.

Konsol bebeleri yüzünden hayır bunu 200 saat oynayan biri olarak söylüyorum dostum. Özellikle PS'te bedava olunca Afgan ve suriler ile bayağı doluştu serverler.
Xbox tarafında böyle bir sorun yok cross play var mıydı oyunda?

Hikayesi güzel ve eğlenceli o kadar kısa da değil bence. Online hala canlı ben hala oynuyorum en eğlenceli Call Of Duty oyunlarından birisi. Raven sağolsun.

Xbox tarafında böyle bir sorun yok cross play var mıydı oyunda?
Var diye biliyorum.

MW2 varsa Online tarafı aktif zaten. Eski CoD'ları almana gerek yok.

MW2 var da biraz daha arcade tarzı bir oyun arıyorum. Şöyle girip 1 saat takılıp çıkmalık. Cold War iyi olur diye düşünmüştüm bunun için.

Yeni konular

Geri
Yukarı