Çözüldü CoD: Cold War error

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

baross2

Hectopat
Daha fazla  
Oyunu bu sabah açtım fakat akşam yeniden girmeye çalışınca böyle bir hata alıyorum. İlk açılışta başka bir hata için uğraşmıştım fakat bir türlü bu sorunu çözemedim. Modem resetledim, DNS ayarlarını değiştirdim, fakat hiçbiri olmadı. VPN ile giriş yapmayı denediğimde oldu fakat sürekli VPN aracılığı ile oynamak yerine yapabileceğim bir şey var mı?

Dosya Ekleri

• resim_2021-11-21_023137.png
    resim_2021-11-21_023137.png
    1,8 MB · Görüntüleme: 483
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu denerseniz belki olur olmazsa başka bakın.

Hepsini denedim fakat olmadı sanırım VPN arayacağım.
Sorunu çözebildim "Windows güvenliği" gözümden kaçmış. Bulut tabanlı koruma ve gerçek zamanlı korumayı kapatınca sorunum çözüldü.
Oyunu bu sabah açtım fakat akşam yeniden girmeye çalışınca böyle bir hata alıyorum. İlk açılışta başka bir hata için uğraşmıştım fakat bir türlü bu sorunu çözemedim. Modem resetledim, DNS ayarlarını değiştirdim, fakat hiçbiri olmadı. VPN ile giriş yapmayı denediğimde oldu fakat sürekli VPN aracılığı ile oynamak yerine yapabileceğim bir şey var mı?

Modeme reset atmayı deneyebiliyorsan öyle yap veya kapat ac modemi.

Peki hangi VPN'i kullanabilirim hepsinde Free trail var sadece ve oyuna boşuna para vermiş gibi oldum bir tık.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hepsini denedim fakat olmadı sanırım VPN arayacağım.
Sorunu çözebildim "Windows güvenliği" gözümden kaçmış. Bulut tabanlı koruma ve gerçek zamanlı korumayı kapatınca sorunum çözüldü.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı