CoD: Cold War Görüşlerim

Hjiterisaky

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar. Direkt konuya giriyorum.

Öncelikle oyun ülkemizde yerel fiyatlandırma olmadığı için maalesef biraz tuzlu fiyatı.

6 ay oldu çıkalı fakat hala MP oynayanlar var ve 2 ay önce League Play özelliği geldi, çok tryhard oynamak isteyenler için güzel bir mod, yasaklı eşyalar vs var.

Hikaye kısmı da güzel fakat kısa.

Oyun eski oyunlar gibi çok seri ve aksiyona bağlıyor sizi, Treyarch oyunu zaten klasik.

Optimizasyonu çok iyi, düşük sistemlerde de gayet oynanıyor,

Bu sene çıkacak olan oyun (sızıntılara göre WW2 Vanguard) çıkana kadar rahatlıkla oynanır.

Ana oyunum CoD olduğu için biraz görüşlerimi belirtmek istedim arkadaşlar, teşekkürler.

Hocam Online kısmı ölecek bir oyun, hikaye de çok çok kısa. 600TL değerin yanından bile geçmez. Oyun cidden güzel fakat fiyat da benim için bir değer ve değerlendirme parçasıdır.

Aynen kilitlendi şu anda. Oyun yorumları vs. gayet iyi fakat Türkiye şartları sebebi ile fiyatını hak etmeyen bir oyun.

Hayır, oyunun yorumları oyunun kendisinin kaliteli olduğunu belirtmez, yıllardır kullanılan mükemmel Fast Paced mekaniklerinden yoksun, silah yapma yeri tamamen saçmalıktan ibaret bir oyun, MW 2019'da bile adam akıllı dinamikler, mekanikler, adam akıllı çalışan parçalar varken bu oyunda parça takıyorsun çalışmıyor ya da ADS hızlandırıyor yazıyor aksine düşürüyor, optimizasyon desen O'su yok oyunda, oyun motoru ise çöpten ibaret, keşke oyunu almasaydım 9 yıldır CoD oynuyorum bundan rezalet bir oyun görmedim.

Zaten MW 2019'dan kalma Aim Assist faciası devam ediyorken Multiplayer hiç oynanmıyor, adam köklüyor Aim Assist'i bildiğin kitleniyor, orta ölçekli haritada uzakta dursan bile kitleniyor bildiğin kanser oluyorsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Black Ops Cold War benim için CoD ismini haketmeyecek bir oyundur, konu kilit.
Hocam sırf MW'den sonra çıktı diye grafik olarak downgrade yaptılar diye mi konu kilit? Bence gameplay açısından daha iyi ve prolar da öyle diyor,bu oyun underrated dedikleri gibi,bence şans vermelisin.
Zaten MW 2019'dan kalma Aim Assist faciası devam ediyorken Multiplayer hiç oynanmıyor, adam köklüyor Aim Assist'i bildiğin kitleniyor, orta ölçekli haritada uzakta dursan bile kitleniyor bildiğin kanser oluyorsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tamam da COD yıllardır konsol oyunu zaten,bu attığın kişi de zaten yıllardır pro,bu arenada isim duyurmuş birisi,esporunu uzun yıllardım takip ediyorum.
Aynen kilitlendi şu anda. Oyun yorumları vs. gayet iyi fakat Türkiye şartları sebebi ile fiyatını hak etmeyen bir oyun.
Kesinlikle hocam.

Tamam da CoD yıllardır konsol oyunu zaten, bu attığın kişi de zaten yıllardır Pro, bu arenada isim duyurmuş birisi, esporunu uzun yıllardım takip ediyorum.

Konsolluk demiyorum MW 2019'dan beri oyunun aim Assist'i diğer oyunlara göre çok daha güçlü, diğer CoD oyunlarında böyle değil.

Geri
Yukarı