CoD fiyatları Steam'de neden düşmüyor?

Rdr2 140 TL oluyordu kupon ile. Konuya gelirsek nedeni Activision aç gözlü bir firma. Adamlar Cod 2'yi bile 50 TL'den satıyorlar Black Ops 100 TL. Bu dediğim oyunlar milattan önceden kalma oyunlar be insafsız herifler.

Son düzenleme:
Hocam Epic Games kuponuyla 180'e falan düşüyordu sanırım. Şimdi Online kısmını ayrı satacaklarmış almayı düşünüyorum önerir misiniz?
Valla daha oynama fırsatım olmadı steamda kütüphanemde yatıyor iş gereği pc başına geçme fırsatım olmadı oynayan arkadaşlar mutlaka yorum yapacaktır inceleme videolardan bakıp hoşuma gittiği için aldım deneyimli bir arkadaş yazarsa daha iyi olur sizi yanlış yönlendirmek istemem kusura bakmayın

Çünkü indirim yapmayan firmaların hepsi aç gözlü, cimri ve resmen paraya tapan firmalar.

Siz zaten yukarıda bahsetmişsiniz, bende bir örnek vermek istiyorum: Rockstar. Hala eski oyunları oldukça yüksek bir fiyattan satıyor. Oyun üzerinden 12-13 yıl geçtiği halde neden 30-40 TL fiyat koyarsın ki? 5-6 TL yap, herkes alsın işte.
40 Lira desek 5 dolar yapıyor. Zaten bedava. Sadece biz fakiriz..

Yapımcı mıdır dağıtıcı mıdır her neyse o act... Yüzünden. Adamlar seriyi bile mahvetti yavaş yavaş toparlıyorlar. Paranın kölesi olan şirketlerin oyunlarının nasıl çöküşte olduğunu bilmeyen yok. CoD bu oyunlara girmeye değmezdi ama artık bir yerden sonra girmek zorunda. Kısacası indirim falan beklemeyim CoD için. (BENCE)

Çünkü indirim yapmayan firmaların hepsi aç gözlü, cimri ve resmen paraya tapan firmalar.

Siz zaten yukarıda bahsetmişsiniz, bende bir örnek vermek istiyorum: Rockstar. Hala eski oyunları oldukça yüksek bir fiyattan satıyor. Oyun üzerinden 12-13 yıl geçtiği halde neden 30-40 TL fiyat koyarsın ki? 5-6 TL yap, herkes alsın işte.
Onu 6 TL olarak düşünme, 76 cent olarak düşün.

Yeni konular

Geri
Yukarı