CoD Ghost silahı alma sahnesini geçemiyorum

Chole

Decapat
Arkadaşlar oyunun başında biz astronotken bize doğru bir silah geliyor, karşımızdaki adam ile silahı çekişiyoruz ya o sahneyi bir türlü geçemedim. Ne yapmam lazım? Silahı alıp beni vuruyor ve başa sarıyor oyun.

1603436615994.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yanlış anlamışsınız arkadaş oyundaki bir bölümü geçemediğini söylüyor oyunda bir hata yok yani.
İşte şimdi oldu. :D
Ayrıca korsan olmadığına inandım değil demen yeterli. Sadece bir teoriydi.
Sana korsan kullanıyorsun demiyorum? Ne alakası var dedin onu açıkladım. Yanlış anlamış olamaz mıyız? Fark ettiysen soru cümleleri kullandım.

Şimdi asıl sorun şu arkadaşlar adamla 5 saniye falan mücadele veriyoruz ben hareket ettirebiliyorum ama adam sonunda kapıyor ve beni vuruyor daha önce oyunu yarısına kadar oynadım başarım kısmından görürsünüz şu an geçemiyorum bırakmamın sebebi de ellerimizin bağlandığı kısmı geçemeyip bıkmıştım.

YouTube'dan videosunu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İzleyin bunun serisi var kanalda hangi bölümse sizinki seçin ve izleyin.

Daha demin bakmak için izlemiştim tesadüf :)

YouTube'dan videosunu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İzleyin bunun serisi var kanalda hangi bölümse sizinki seçin ve izleyin.

Tam 7.23'de ne yapıyor ya sol Click basıp duruyorum vurmuyor bende adam anında yaptı.
Adamla silahı çekiştirirken ateş etme tuşuna bas, adamı vurup silahı alıyorsun.

Basıyorum ama çekişirken adam kapıp vuruyor beni hocam klavyeden bir tuşa mı baskmak gerek acaba anlamadım ki.

Tam 7.23'de ne yapıyor ya sol Click basıp duruyorum vurmuyor bende adam anında yaptı.

Basıyorum ama çekişirken adam kapıp vuruyor beni hocam klavyeden bir tuşa mı baskmak gerek acaba anlamadım ki.
Aslında save game indirip ilk bölümü geçseniz de olur. Dosya doğrulaması yapın, ayarlardan kontrolleri sıfırlayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı