CoD Mobile'de adamlar ölmüyor

oguzhan0

Hectopat
Daha fazla  
1. sezondan beri PUBG Mobile oynayan birisi olarak oyunu tamamen bıraktım ve CoD Mobile geçmeye karar verdim. Oyun bilim kurgu tarzı olması dışında muazzam gerçekten, yaklaşık 1 hafta boyunca her gün yaklaşık 4-5 saat oynuyorum fakat ciddi anlamda sinirimi bozan, beni oyundan soğutan bir durum var. Battle Royale modunda oynuyorum genellikle. Jiroskop, Control her şeyi özenerek, titizlikle yaptım ve gerçekten harika oldu fakat nedense adamlar gerçekten ölmüyor. Mesela bugün elimde AK-47 vardı 30+30 2 şarjör mermi boşalttım adama ve eminim neredeyse bütün mermiler adama gitti fakat ölmedi kendisinde arabulucu silahı vardı belki 20 mermi isabet etti ve öldüm. Bu ilk kez olmuyor neredeyse girdiğim her maçta başıma geliyor. Gerçekten oyunu silmeyi düşünüyorum o derece. Sizde de aynı şey oluyor mu merak ediyorum.

Yeni spawn olmuş adamların birkaç saniye koruması oluyor ona denk geliyor olmayasınız?

Yok hocam o durumda kendimi gizlerim zaten beklerim. Ki zaten dediğim gibi mutlaka her maçta oluyor.
Ping değerleriniz ne durumda?
60'ı geçtiğini görmedim. İnternetim iyidir 10 GB gibi bir oyunu, dosyayı 4-5 dakikada indiriyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı