CoD Modern Warfare 2 2022'nin Sistem Gereksinimleri Belli Oldu!

Call of Duty Modern Warfare 2019 kırılmadıysa bu da kırılmaz boşuna beklemeyin derim. En iyisi satın almak ya da Warzone 2.0 ücretsiz olacak onu oynayabilirsiniz.

Vallahi hocam dünyanın en zengini olsam bile bir oyuna 1200 TL vermem, çünkü ben CoD serisini hikayesi için oynayanlardanım, multiplayer bir kere bile girmedim. Bakalım inşallah kırılır.

Call of Duty Modern Warfare 2019 kırılmadıysa bu da kırılmaz boşuna beklemeyin derim. En iyisi satın almak ya da Warzone 2.0 ücretsiz olacak onu oynayabilirsiniz.
Oyunun Steam versiyonunda Battle.net olmayacağına dair haberler çıktı. Kırılması öncekilere nazaran bir ihtimal daha yüksek ama bu oyun bana göre arkadaşlarınla oynadığında zevk veren bir oyun olduğundan satın almak en mantıklısı.

Bu sistem gereksinimleri oyunun beta versiyonu için denildi sanırım tam oyunda sistem gereksinimleri bir tık artar gibime geliyor benim.

Oyunu ilk önce yapabildikleri kadar iyi grafikli yapıyorlar sistem gereksinimlerini de yapabilecekleri kadar düşük yapmaya çalışıyorlar ki daha fazla insan alsın. Bu arada 25 gb bana aşırı az geldi.

Oyunu ilk önce yapabildikleri kadar iyi grafikli yapıyorlar sistem gereksinimlerini de yapabilecekleri kadar düşük yapmaya çalışıyorlar ki daha fazla insan alsın. Bu arada 25 GB bana aşırı az geldi.
Hayır. Daha oyuna başlamadan hangi sistemde çalışacağını belirliyorlar, sonra ona göre geliştirme yapıyorlar. Diğer türlü tüm geliştirme çöpe gider. Şu anda fotoğraf kadar gerçekçi grafikli oyun yapılabilir ama sistemler yetmiyor. Neden, çalışmayacağını ve tekrar düşürmeleri gerekeceğini bile bile çok çok gerçekçi varlıklar üreterek para ve vakit kaybetsinler ki?

25 GB depolama çok az değil mi ya?

Neden ki bence güzel ben 1.100 TL verdim helalinden :D
Hayırlı olsun hocam, güle güle oynayın. Tps modu gelmiş. Onu ayrı bir kenara alırsak, pek bir gelişme göremedim. PS4 üzerinden deneyeceğim, oynayınca belki fikrim değişir.

Geri
Yukarı