CoD Modern Warfare 2, CoD Modern Warfare'ın remastared versiyonu mu?

404353

Decapat
Makaleler
2
Arkadaşlar ben şu videodaki oyunu almak istiyorum:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fakat o kadar param yok.
Bu oyunun remastared versiyonu şu oyun mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

CoD hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Biraz bilgi verir misiniz? Sadece Modern Warfare serisi hakkında bilgi verseniz yeter. Hiçbir şey anlamadım seriler hakkında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben şu videodaki oyunu almak istiyorum:

Fakat o kadar param yok.
Bu oyunun remastared versiyonu şu oyun mu?

CoD hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Biraz bilgi verir misiniz? Sadece Modern Warfare serisi hakkında bilgi verseniz yeter. Hiçbir şey anlamadım seriler hakkında.
İkisi tamamen farklı oyunlar. Alttaki oyun 2009 yapımı olan MW2'nin remastered hali. Üstteki ise tamamen başka bir oyun.

İkisi tamamen farklı oyunlar. Alttaki oyun 2009 yapımı olan MW2'nin remastered hali. Üstteki ise tamamen başka bir oyun.
Üsttekini nerden alabilirim?

Call Of Duty Modern Warfare Remastared var hocam.
1664015250284.png

Birinci videoda yer alan oyun 2019 yılında çıkış yapmış olan ve bağımsız bir hikaye anlatan yeni bir Call of Duty oyunu. Satın almak için:

Birinci videoda yer alan oyun 2019 yılında çıkış yapmış olan ve bağımsız bir hikaye anlatan yeni bir Call of Duty oyunu. Satın almak için:
Hikaye modu 4-5 saat ve 599 TL vermek yerine indirim bekleyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı