CoD Modern Warfare 3 donuyor

Ada Birinci

Centipat
Daha fazla  
Yaşamış mısınızdır bilmem volk aldığımz görevde 1 sonraki görevinde hava ile yardım yapıyoruz sonra hotel gibi bir yere gidiyoruz orada da hava yardımı yapacağımız yerde yukarıdaki görüntü açılmayeri açıldığında bilgisayarım donuyor. Anlatamadıysam şu bölüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dakikası: 2:21:32 dakikasında benim bilgisayarım donuyor ve oyun geri gelmiyor bilgisayarı açıp kapatmam gerekiyor olayı yaşan bir kişi varsa veya çözümünü bilen söyleyebilir mi? Önceki bölümlerde hiç donma yaşamadım.

Önceki bölümlerde hiç donma sorunu yaşamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bilgisayar özellikleriniz nedir? Ve oyun Steam versiyonu mu? Sistem yetiyor ise sıkıntı çıkarmaz. Steam versiyonu değil ise de zaten sıkıntı çıkması normal. Eğer oyun Steam versiyonu ise dosyaları doğrulayın.

Hocam bilgisayar özellikleriniz nedir? Ve oyun Steam versiyonu mu? Sistem yetiyor ise sıkıntı çıkarmaz. Steam versiyonu değil ise de zaten sıkıntı çıkması normal. Eğer oyun Steam versiyonu ise dosyaları doğrulayın.
Ben hiç böyle bir olay yaşamamıştım ilk indirdiğimde olmadı hiç olmadı yani sistemde kaldırıyor steam den indirmiyorum aynı yerden indirdim ne olduğunu anlamıyorum

Ben hiç böyle bir olay yaşamamıştım ilk indirdiğimde olmadı hiç olmadı yani sistemde kaldırıyor steam den indirmiyorum aynı yerden indirdim ne olduğunu anlamıyorum
Hocam oyunu internetten korsan indiriyorsanız her türlü şey çıkabiliyor. En iyisi Steam'den almak. Şuan indirimde idi sanırsam, indirim bitmediyse alabilirsiniz. 50₺ şuanda. Alacak durumunuz yoksa da başka bir siteden deneyin.

Geri
Yukarı