CoD Modern Warfare Remastered Türkçe yama var mı?

Son düzenleme:
Windows Defender "Ciddi" seviyesinde trojan buldu sildim...
Program virüs olarak algılanıyor ama virüs değil. Sitede şu yazıyor:

NOT: Programda 2 farklı koruma sistemi bulunduğu için, bazı anti-virüs programları tarafından tehdit olarak algılanabilir. Programda hiçbir virüs içeren element yoktur ve olmayacaktır! Güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Program virüs olarak algılanıyor ama virüs değil. Sitede şu yazıyor:

NOT: Programda 2 farklı koruma sistemi bulunduğu için, bazı anti-virüs programları tarafından tehdit olarak algılanabilir. Programda hiçbir virüs içeren element yoktur ve olmayacaktır! Güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.
Öncelikle bilgi için teşekkürler. Fakat istesem bile dosyayı açamıyorum. Defender'ı kapatarak açabilirim muhtemelen ama bunu yapmak istemiyorum.

Attığınız siteden indirilmiyor ben denedim ve abuk subuk bir uygulamaları var onu indirmemizi istiyor indirdikten sonra RAR'ı açıp indirmeye çalışıyorum ama hata veriyor.
İndirince TGBox'ı açıyorsunuz. Türkçe yama istediğiniz oyunu seçiyorsunuz ve yüklüyorsunuz. Abuk subuk dediğiniz uygulama yamayı kuruyor. Ben sorunsuz bir şekilde kullandım yamayı.

İndirince TGBox'ı açıyorsunuz. Türkçe yama istediğiniz oyunu seçiyorsunuz ve yüklüyorsunuz. Abuk subuk dediğiniz uygulama yamayı kuruyor. Ben sorunsuz bir şekilde kullandım yamayı.
işte sorunda tam orda indirince TG box filan yok rar dosyası var rar dosyasını açıyorum orda TG box gnp li bir uygulama var indirmeye çalışıyorum açılmıyor ben ona abuk subuk dedim uygulamanın kendisine değil ve ayrıca eğer direkt siteden indirilebilseydi böyle saçma sapan şeylerle uğraşmamış olucak burda size cevap veriyor olmayacaktım

Geri
Yukarı