CoD Modern Warfare vs CoD Vanguard

Fatih_42

Hectopat
Daha fazla  
Sizce 2 oyun arasında hangisi alınmalı? Fiyat farkını ve server doluluk oranlarını göz önünde bulundurarak cevap verin lütfen.

Modern Warfare >= Cold War > Vanguard
Modern Warfare pahalı olmasına rağmen çoğu oyuncu tarafından tercih ediliyor. Cold War genellikle Black Ops serisi hayranları tarafından tercih ediliyor, oyuncusu var ama Modern Warfare kadar değil. Vanguard'taki oyuncuların %60'lık kısmı Warzone silahlarının seviyelerini yükseltmek ve kaplamaları açmak için oynuyor.

Activison yeni oyun çıkarttığı zaman eski oyunları önemsememeye başlıyor, her hafta yeni güncelleme gelecek diye bekleme ama verdiğin paraya kesinlikle değecek.

Modern Warfare pahalı olmasına rağmen çoğu oyuncu tarafından tercih ediliyor. Cold War genellikle Black Ops serisi hayranları tarafından tercih ediliyor, oyuncusu var ama Modern Warfare kadar değil. Vanguard'taki oyuncuların %60'lık kısmı Warzone silahlarının seviyelerini yükseltmek ve kaplamaları açmak için oynuyor.

Activison yeni oyun çıkarttığı zaman eski oyunları önemsememeye başlıyor, her hafta yeni güncelleme gelecek diye bekleme ama verdiğin paraya kesinlikle değecek.

Hocam bir soru eski oyunlarından hangisi daha çok oynanıyor peki Warzone MW Bo Cold War Vanguard harici

Modern Warfare nasıl pahalı? Şu an en ucuzu o. İndirim için yazdım tabi.

Son 5-6 yılda çıkan COD oyunları arasından bir tek MW 2019'u öneririm, diğerleri boş ve aynı oyun. Bu arada oyuncu sayısı az olur mu diye korkmana gerek yok çünkü crossplay olduğu için konsol ve pc oyuncuları beraber oynuyorlar.

Neredeyse 2000'li yılların başından beri COD oynayan veteran bir oyuncu olarak açık ara 2019 COD MW diyebilirim. Bu oyun ile 2007 yılında çıkardıkları MW gibi müthiş bir fark yarattılar. Son 10 yılda bana göre yapılan en iyi COD oyunudur 2019 MW. Ama Vanguard'ta fena değil. Bu 2019 COD MW öyle bir hava yarattı ki DİCE neye uğradığını şaşırdı doğru düzgün bir BF oyunu çıkaramadı o tarihten beri. Zaten BF 2042'nin BF 5'ten üç yıl sonra çıkmasının sebebi budur. Aynı şekilde 2000'li yılların başından beri BF'de oynayan veteran bir oyuncu olarak BF 2042'de beni son derece büyük hayal kırıklığına uğratmıştır.

Neredeyse 2000'li yılların başından beri CoD oynayan veteran bir oyuncu olarak açık ara 2019 CoD MW diyebilirim. Bu oyun ile 2007 yılında çıkardıkları MW gibi müthiş bir fark yarattılar. Son 10 yılda bana göre yapılan en iyi CoD oyunudur 2019 MW. Ama Vanguard'ta fena değil. Bu 2019 CoD MW öyle bir hava yarattı ki DİCE neye uğradığını şaşırdı doğru düzgün bir BF oyunu çıkaramadı o tarihten beri. Zaten BF 2042'nin BF 5'ten üç yıl sonra çıkmasının sebebi budur. Aynı şekilde 2000'li yılların başından beri BF'de oynayan veteran bir oyuncu olarak BF 2042'de beni son derece büyük hayal kırıklığına uğratmıştır.

FPS türünün babası HALF-LIFE2 ile beraber CoD4tür diğerleri yalandır

Geri
Yukarı