CoD MW 2019 vs CoD Cold War

• Konuyu başlatan Sam4
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 603

Sam4

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600
RX 6600
GSKILL 8 GB RAM
Arkadaşlar ikisi de Steam'de indirimdeü Online için hangisi alınır sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cold War bin basar orijinal MW2 alırsan Online hala aktif grafiklere önem veriyorsan MW 19 alabilirsin ama Online'si hakkında bir bilgim yok aktifmi değil mi?

MW 2019 Online geçen ay oynadığımda aktif, 10 saniye içinde oyun bulabiliyordu fakat birkaç maç atmıştım. Şu an nasıldır bilmiyorum.

MW 2019 Online geçen ay oynadığımda aktif, 10 saniye içinde oyun bulabiliyordu fakat birkaç maç atmıştım. Şu an nasıldır bilmiyorum.

Hocam benim çok hoşuma gitmedi MW19 salak salak propaganda dolu sjwlerden dolayı zaten karakterler yamulmuş falan.
Oynanış olarak eski nesil CoD'lar daha hoş bence, BO1, MW2 filan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam benim çok hoşuma gitmedi MW19 salak salak propaganda dolu sjwlerden dolayı zaten karakterler yamulmuş falan.
Oynanış olarak eski nesil CoD'lar daha hoş bence, BO1, MW2 filan.
Dediklerinde haklısın maalesef salakça doldurmuşlar oyunu ve gerçekleri bilmek güldürüyor açıkçası :D Aynen özgürlük savaşçısı falan terörist değil falan falan komikler epey ama oyun işte. Oynanış olarak zaten en az 40 50 kere bitirmişimdir onları ama gerçekçi olanlar daha güzel oluyor, adama sıkıyorsun kan sıçrıyor arkaya falan.

Dediklerinde haklısın maalesef salakça doldurmuşlar oyunu ve gerçekleri bilmek güldürüyor açıkçası :D Aynen özgürlük savaşçısı falan terörist değil falan falan komikler epey ama oyun işte. Oynanış olarak zaten en az 40 50 kere bitirmişimdir onları ama gerçekçi olanlar daha güzel oluyor, adama sıkıyorsun kan sıçrıyor arkaya falan.
Fizik olarak güzel bir oyun ozaman , fakat hikaye benim için daha önemli bir etken oluyor genelde o yüzden ben mw2 ve bo1 öneririm :D

Fizik olarak güzel bir oyun ozaman , fakat hikaye benim için daha önemli bir etken oluyor genelde o yüzden ben mw2 ve bo1 öneririm :D
Fizik zaten tamamen yenilenmiş olduğu için çok güzel :D Vurduğunu hissettiriyor en azından ama bazen de hissedemiyorsun garip açıkçası. Eskiler tabii ki daha iyi ama MW2 ve BO1 muhteşem ötesi.

Geri
Yukarı