CoD MW 3 mü ? Black Ops 2 mi ? Ghost mu ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ernyngn

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaslar ben online counter strike source oynuyordum fakat çok sıkıldım oyundan multiplayeri iyi olan bir oyun aradım ve bu üç oyun arasında kararsız kaldım hangisini tavsiye edersiniz hangisinin multiplayeri daha iyidir ?

Arma 3 diyeceğim yine (y) Ama diğerlerine benzemez, daha çok simülsayon tarzıdır...

İkiside kötü battefield 3-4 al.
İkisine de kötü diyemezsiniz, bu sizin yorumunuz olur. Bende BF3'ü bedava verildiğinde en fazla 30 dk oynamışımdır. Ama hep BO II hemde MW3 oynuyorum ve saatlerce oynuyorum ikisini de çok seviyorum multiplayer olarak.
İkisini de alsan pişman olmazsın merak etme. Ama BO II tavsiye ederim çok daha hareketli aksiyonu daha yüksek, reflekslerini acayip hassaslaştırıyor.

İkisine de kötü diyemezsiniz, bu sizin yorumunuz olur. Bende BF3'ü bedava verildiğinde en fazla 30 dk oynamışımdır. Ama hep BO II hemde MW3 oynuyorum ve saatlerce oynuyorum ikisini de çok seviyorum multiplayer olarak.
İkisini de alsan pişman olmazsın merak etme. Ama BO II tavsiye ederim çok daha hareketli aksiyonu daha yüksek, reflekslerini acayip hassaslaştırıyor.[/QUO
Yorumunuz için teşekkürker. Ben daha çok multiplayer oynıcam hangisini tavsiye edersiniz ikisinide alma imkanım yok maalesef.

Senin alacağının fiyatı ne kadar? Bana söylersen belki ucuz key bulmana yardımcı olabilirim. İkisinin arasında seçim yapmam gerekirse, hem yeni olması ve çok daha aksiyonlu olduğundan BO II diyorum. Nick'ini verde birlikte oynarız :D

60
Senin alacağının fiyatı ne kadar? Bana söylersen belki ucuz key bulmana yardımcı olabilirim. İkisinin arasında seçim yapmam gerekirse, hem yeni olması ve çok daha aksiyonlu olduğundan BO II diyorum. Nick'ini verde birlikte oynarız :D
60 tl vatan bilgosayardan almayı düsünüyorum modern warfare 3 alacağım eğer mw3 oynarsan sende nicim Xalo olur buyuk ihtimalle

Battlefield serileri multiplayer da daha başarılı olduğunu düşünüyorum ama CoD serisi alacaksanız Ghost alın.

60

60 tl vatan bilgosayardan almayı düsünüyorum modern warfare 3 alacağım eğer mw3 oynarsan sende nicim Xalo olur buyuk ihtimalle
Bunun yerine key almanızı tavsiye ederim, mesela ben Gamekeystore.net sitesinden 41.4 tl'ye almıştım. Normalde 36 tl, ben mobil ödeme ile aldığım için %15 fazla alıyorlar. Eğer kredi kartınız varsa g2a'dan daha da ucuza bulabilirsiniz, yada cep telefonunuz ile bahsettiğim siteden alabilirsiniz. Her halükarda daha ucuza gelir.

Youtube' den video izleyip karar vermen daha iyi olur. Tavsiyem Ghost veya Battlefield 4 alman olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı